Tadeusz Nalepa 60 URODZINY

25 lutego na półkach sklepowych pojawi się płyta Tadeusz Nalepa – 60 URODZINY, wyprodukowana przez Metal Mind Productions.

T.Nalepa_60ur_plakat

Na płycie znalazło się 13  utworów w wersji audio, zagranych podczas koncertu “Rzeka dzieciństwa”, zorganizowanego z okazji 60-tej rocznicy urodzin Tadeusza Nalepy i zarazem 40-tej rocznicy jego działalności estradowej. Oba jubileusze przypadły na rok 2003, a sam koncert odbył się w Rzeszowie.
Koncert był na żywo transmitowany przez II Program TVP. Następnie został wydany (2006 r.) na DVD i CD przez firmę Metal Mind Productions. Była to druga płyta koncertowa Tadeusza Nalepy i jak się niestety okazało, ostatnia w jego dyskografii. Płyta ta jest także ostatnim zapisem koncertu Miry Kubasińskiej.
Koncert stworzony został zasadniczo przez osoby wywodzące się z Rzeszowa. Sam jubilat, Tadeusz Nalepa, tutaj się wychował i założył swój pierwszy zespół Blackout. Mira Kubasińska w Rzeszowie rozpoczęła swoją wielką karierę. Twórcą i producentem koncertu był rzeszowianin Tomasz Paulukiewicz. Był on także autorem jego scenariusza (wraz z Nalepą), reżyserem (wraz z J.A. Bykiem) oraz konferansjerem. Całość widowiska prowadzili Wojciech Mann i Krzysztof Materna. /więcej o koncercie – LINK/

Lista utworów na płycie:
1. Zerwany film
2. Dlatego głupku jesteś sam
3. Modlitwa
4. Chcę przytulić Cię
5. Kiedy byłem małym chłopcem
6. Do kogo idziesz
7. Zapraszamy na korridę
8. Na drugim brzegu tęczy
9. Pomaluj moje sny
10. Pozwól mi być z Tobą tu
11. To niemożliwe
12. Ten o Tobie film
13. Oni zaraz przyjdą tu

wg. Metal Mind Productions i Promo

Na drugim brzegu tęczy – Tadeusz Nalepa “60 URODZINY” (voc. Mira Kubasińska, Tadeusz Nalepa)

Ten o tobie film – Tadeusz Nalepa “60 URODZINY” (voc. Grażyna Dramowicz, Tadeusz Nalepa)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.