Bilety – Bies Czad Blues 2022

Witajcie!
Ponownie rozpoczynamy przygotowania do Bies Czad Bluesa w ciężkich czasach – najpierw 2 lata pandemii, teraz wojna na Ukrainie. Długo się wahaliśmy, czy w obliczu ludzkich nieszczęść w ogóle wypada robić imprezę…
Jednak trzeba starać się żyć normalnie, mimo, że obaw wiele, o przetrwanie, kredyty, sezon turystyczny, bezpieczeństwo…
Na przekór złu świata spotkajmy się! W atmosferze przyjaźni, w intencji pokoju.
W Bieszczadach jest bezpiecznie, choć turystów na razie niewielu 🙂

Rozpoczynamy przedsprzedaż KARNETÓW na XVII edycję Bies Czad Bluesa, która odbędzie się w dniach 4-6.08.2022 roku, tradycyjnie teren Siedliska Brzeziniak w miejscowości Przysłup 27 (k/Cisnej), a gospodarzyła nam będzie Karczma Brzeziniak.

Na dużej scenie w tym roku zobaczycie i usłyszycie: Dark Leaves, Kulisz 4 Rock & Roll, J.J. Band, Yellow Snow, Marek McCarron Motyka, Maciej Lipina & ŚciganiJEST MOC. Oczywiście, to nie koniec, bo są trzy wieczory z jam session (szczegóły opublikujemy na naszej stronie internetowej), na których będzie się działo… Oczywiście muzyków, jak zawsze, więcej niż mieści scena w karczmie. PRZYBYWAJCIE.

Obniżamy cenę karnetu do 150 zł (2 plenery, 3 jam session)

W tym roku nie obowiązują nas już w końcu żadne limity, mamy nadzieję, że przybędziecie tłumnie. Oczywiście jeśli ktoś może wesprzeć nas dodatkowym groszem, zachęcamy do wpłaty DAROWIZN. Każdy grosz się liczy 🙂

UWAGA: sprzedaż karnetów przez Internet do 20 lipca 2022 r.

Dla tych, którzy dokonają wpłat przez Internet karnety będą czekały na miejscu. Pozostałe karnety (150 zł) i bilety na pojedyncze dni (90 zł) będziemy sprzedawać na bramce.

Rachunek do wszystkich wpłat:

Stowarzyszenie Rozwoju Wetliny i Okolic 73 1020 2980 0000 2002 0020 4578

Tytułem: tu należy DOKŁADNIE napisać czego wpłata dotyczy, np.:
300 zł – BIES CZAD BLUES – 2 x karnet
600 zł – BIES CZAD BLUES – 2 x karnet + 300 zł darowizna
Jeśli nazwisko wpłacającego jest inne niż odbierającego karnet – podajcie w opisie również to nazwisko (wystarczy podać jedno nazwisko, nawet przy kupnie np. trzech karnetów)

Jeśli ktoś z przyczyn losowych lub innych nie będzie mógł dotrzeć na imprezę, Wasze wpłaty zostaną zwrócone (lub jeśli ktoś woli, przeniesione na następny rok).

Już dziś bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że do zobaczenia w Bieszczadach!
Zagrajmy razem!

5 komentarzy

  1. Jeszcze jedno pytanko:
    Czy przyjeżdżając pod namiot, w Brzeziniaku lub najbliższej okolicy jest możliwość skorzystania z tak wyrafinowanej, wygody jak prysznic? 😉

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.