Leszek Cichoński – potrójny jubileusz

Z okazji 80 urodzin Jimiego Hendrixa Leszek Cichoński, pomysłodawca Gitarowego Rekordu Guinnessa, zaprasza na „Potrójny Jubileusz”. Już 24 listopada, o godzinie 19.00, w Sali Koncertowej Radia Wrocław odbędzie się wyjątkowy koncert urodzinowy, podczas którego wystąpią Leszek Cichoński i jego goście.

Na „Potrójny Jubileusz” składają się 65. Urodziny i Jubileusz 40 lat na rockowej scenie Leszka Cichońskiego oraz okrągłe 80. Urodziny Jimiego Hendrixa! Na scenie pojawią się specjalni goście m.in. Sebastian Riedel, Marek Raduli, Łukasz Łyczkowski- finalista The Voice of Poland, a także Jose Torres z formacją VIVA SANTANA, którą załozyli z Leszkiem Cichońskim pięć lat temu.

Można będzie usłyszeć najbardziej znane przeboje największego Hendrixa: Foxy Lady, Little Wing, Voodoo Child i oczywiście Hey Joe. Nie zabraknie rockowych i bluesowych hitów z lat siedemdziesiątych m.in Tadeusza Nalepy, Carlosa Santany, a także kompozycji Leszka Cichońskiego. Trzy ostatnie płyty Jubilata miały Nominacje do Nagrody Fryderyków.

Potrójny Jubileusz
24.11.2022, godz.19.00, Sala Koncertowa Radia Wrocław

Wystąpią:
-Sebastian Riedel
-Marek Raduli
-Łukasz Łyczkowski (finalista Voice of Poland)
-Jose Torres i VIVA SANTANA
-Leszek Cichoński – guit. & voc
-Osmar Pegudo – kongas
-Damian Szewczyk – vocal
-Tomasz Grabowy – bass
-Robert Jarmużek- keyb.
-Paweł Ostrowski- drums

Jeden komentarz

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.