Zmiany, zmiany…

Bies Czad Blues, to kilkanaście lat pięknych muzycznych przeżyć. Patrzymy z zadumą na czas, kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy. Te wszystkie lata, to fragmenty ogromnej całości, w której wszystkie puzzle tej układanki w piękny sposób wskakiwały na swoje miejsce. Przez ten czas wiele się zmieniało, miejsca, ludzie, muzycy… Jedno się nie zmieniło, myśl o organizacji spotkań muzycznych w poczuciu rodzinnej atmosfery i kameralnej magii. Festiwal zawsze miał szczęście trafiać na miejsca i ludzi pełnych pasji do organizowania wyjątkowych rzeczy. Tak było przez ostatnie lata, kiedy na swoim terenie gościło nas Siedlisko Brzeziniak i Karczma Brzeziniak oraz cała rodzina związana z tym miejscem. Dlatego też, ślemy ogromne podziękowania za te kilka lat wspólnej pracy nad imprezą.

Jednocześnie pragniemy poinformować Was, całą Bies Czad Bluesową społeczność, że przyszedł czas na zmiany. Pomagaliście tworzyć tą imprezę od lat, w dobrych i złych momentach, w czasie pandemii, wspierajac finansowo, obdarzając dobrym słowem i wiarą w powodzenie. Zaufajcie nam po raz kolejny. Potrzebujemy tych zmian. Wierzymy, że przyniosą dużo nowej energii.
Dołożymy wszelkich starań, żeby spotkać się z Wami w Bieszczadach, również w tym roku, w planowanym terminie. Jednak na tą chwilę nie wiemy jeszcze, co się wydarzy. Nie wiemy jeszcze czy, gdzie, w jakiej formie i okolicznościach, ale mówimy “do zobaczenia”.

O szczegółach będziemy informować wkrótce.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.