Gdzie i kiedy

XIX edycja bieszczadzkich spotkań muzycznych Bies Czad Blues odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2024 roku (na 100%) w miejscowości Liszna 6 k/Cisnej (3,7 km), a gościć będziemy u:

Maja i Mirek Nadolny

Liszna 6, 38-607 Cisna

Tel.: 500 359 238 ; E-mail: mironado@gmail.com

Liszna 6:

Dojazd

Aby każdy mógł dotrzeć na bieszczadzkie spotkania bluesowe, a po koncertach dojechać do innych miejscowości w Bieszczadach, będzie mógł zamówić przejazd busem (za opłatą).

JanKoBus 510 646 322, Henryk 608 447 779 – ci mili panowie deklarują stałą dostępność podczas festiwalu, również w trakcie jam session.
Pozostali busiarze – dopytujcie w miejscach, w których macie noclegi, tam udzielą Wam najlepszej podpowiedzi
UWAGA! W Bieszczadach nie ma taksówek, należy umawiać się wcześniej, a nie dzwonić w środku nocy. Busy są wieloosobowe, dlatego należy dobierać się w grupki, aby uzyskać jak najniższą cenę za osobę.

 PROSIMY UMAWIAĆ SIĘ Z KIEROWCAMI INDYWIDUALNIE (wcześniejsza rezerwacja telefoniczna)

Zamieszczamy również rozkład jazdy PKP, PKS i Bus-ów serwisu e-podróżnik.pl. Jest to jedyna wyszukiwarka w Polsce, która prezentuje zarówno rozkłady jazdy PKS-ów jak i przewoźników prywatnych. Wpisujemy kryteria wyszukiwania (miejscowości, czas, data), a po kliknięciu przycisku „Szukaj”, następuje przekierowanie na stronę internetową serwisu e-podróżnik.pl, gdzie prezentowany jest rozkład jazdy.