Sold My Soul – Beyond the Darkness

Wcześniej już rekomendowaliśmy (Nowa płyta Sold My Soul – wideo x2), że album grupy Sold My Soul „Beyond the Darkness” ukaże się 8 marca 2019 r., a teraz już można być posiadaczem tego wydawnictwa.

Jak zapowiada zespół: „W 10 utworach nowego materiału w wielu miejscach usłyszycie Sold My Soul inny niż dotychczas, ale wciąż osadzony mocno w gitarowej rockowej klasyce”.

Płyta będzie dostępna w wersji CD oraz na serwisach streamingowych. Krążek promuje kompozycja „Hoppy Queen”, do której powstał teledysk.

Płyta jest już dostępna: Soliton ; Amazon ; Google Play

Sold My Soul to grupa założona w 2012 przez gitarzystę Smoka Smoczkiewicza znanego wcześniej z występów mi.in z brytyjskim trio Firebird i innych grupach w UK. Zespół gra muzykę zakorzenioną w tradycji bluesa lat ’60 i rocka lat ’70. Słychać wyraźne wpływy Led Zeppelin, Free, Black Sabbath, Hendrix’a czy Mountain, ale te grupy nie są jedynymi inspiracjami. Zespół charakteryzuje surowe i energetyczne granie.

Pierwsza recenzja płyty: „Jest pieprznie i niegrzecznie. Brzmi garażowo i soczyście! Bezpretensjonalność, szczerość i wykonawczy luz! Znakomity album dla fanów bluesa i hard rocka! ” 8/10 ( Guitarist Magazine, March 2019)

Sold My Soul:
Łukasz Lipa Lipowczan – voc
Smok Smoczkiewicz – guit
Czarek Majewski – drums
Yan Lee – bass

Tytuł płyty: Beyond the Darkness
Wykonawca: Sold My Soul
Kompozytor: Smok Smoczkiewicz
Czas trwania: 00:36:57
Dystrybutor: Soliton

Utwory:
01 Beard Mojo
02 Everytime
03 Forest Woman
04 Hoppy Queen
05 Oślepił Mnie Deszcz
06 Hate
07 Rise Above
08 Outcast
09 Hear the Music
10 Złodziej Czas

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.