Sold My Soul – Beyond the Darkness

Wcześniej już rekomendowaliśmy (Nowa płyta Sold My Soul – wideo x2), że album grupy Sold My Soul “Beyond the Darkness” ukaże się 8 marca 2019 r., a teraz już można być posiadaczem tego wydawnictwa.

Jak zapowiada zespół: “W 10 utworach nowego materiału w wielu miejscach usłyszycie Sold My Soul inny niż dotychczas, ale wciąż osadzony mocno w gitarowej rockowej klasyce”.

Płyta będzie dostępna w wersji CD oraz na serwisach streamingowych. Krążek promuje kompozycja “Hoppy Queen”, do której powstał teledysk.

Płyta jest już dostępna: Soliton ; Amazon ; Google Play

Sold My Soul to grupa założona w 2012 przez gitarzystę Smoka Smoczkiewicza znanego wcześniej z występów mi.in z brytyjskim trio Firebird i innych grupach w UK. Zespół gra muzykę zakorzenioną w tradycji bluesa lat ’60 i rocka lat ’70. Słychać wyraźne wpływy Led Zeppelin, Free, Black Sabbath, Hendrix’a czy Mountain, ale te grupy nie są jedynymi inspiracjami. Zespół charakteryzuje surowe i energetyczne granie.

Pierwsza recenzja płyty: “Jest pieprznie i niegrzecznie. Brzmi garażowo i soczyście! Bezpretensjonalność, szczerość i wykonawczy luz! Znakomity album dla fanów bluesa i hard rocka! ” 8/10 ( Guitarist Magazine, March 2019)

Sold My Soul:
Łukasz Lipa Lipowczan – voc
Smok Smoczkiewicz – guit
Czarek Majewski – drums
Yan Lee – bass

Tytuł płyty: Beyond the Darkness
Wykonawca: Sold My Soul
Kompozytor: Smok Smoczkiewicz
Czas trwania: 00:36:57
Dystrybutor: Soliton

Utwory:
01 Beard Mojo
02 Everytime
03 Forest Woman
04 Hoppy Queen
05 Oślepił Mnie Deszcz
06 Hate
07 Rise Above
08 Outcast
09 Hear the Music
10 Złodziej Czas

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.