Rysiek Riedel we wspomnieniach – tom II

Oficjalnie można już zamówić w przedsprzedaży II tom opowieści o Ryśku Riedlu.

Każde zamówienie realizowane w przedsprzedaży (zamówienia przyjmujemy do 20 listopada łącznie) zawiera:

  • książkę osobiście podpisaną przez Sebastiana Riedla
  • numerowany, niepowtarzalny indywidualny egzemplarz
  • płytę CD z niepublikowanymi nagraniami w prezencie
  • pocztówkę podpisaną przez autora książki w prezencie
  • kalendarz na 2021 rok nawiązujący do książki w prezencie.

Książki będą wysyłane od 20 listopada zgodnie z kolejnością zamówień. Można zajrzeć do sklepiku, gdyż w ofercie pojawiły się nowe plakaty.

Zamówienia tylko na stronie: www.rysiekriedel.pl

Dla najbardziej niecierpliwszych link z fragmentem opowieści Sebastiana Riedla, a w nim między innymi – dwa interesujące wątki: wizyta Ryśka Riedla (poprzedzona skokiem przez płot!) na koncercie Metalliki oraz “cios w nos” – wyprowadzony przez naczelnego hipisa Rzeczypospolitej… w stronę kolegi po fachu…

LINK do fragmentu książki

Niezwykła książka o niezwykłym człowieku. Jest jak podróż w czasie. Zawiera wiele osobistych wspomnień związanych z artystą – spisanych wśród członków rodziny, przyjaciół, znajomych, dziennikarzy i muzyków. To cenna i pięknie wydana pamiątka dla tych, którzy pamiętają jednego z najbardziej niezwykłych wokalistów polskiej sceny muzycznej. Słowo wstępne napisał Sebastian Riedel, syn Ryśka.

Książka wydana w pięknej twardej lakierowanej oprawie z estetyczną i praktyczną tasiemką do zaznaczania każdej kolejnej spośród 480 stron. Zawiera wiele niepublikowanych wcześniej wspomnień i fotografii, a także wyjątkową płytę kompaktową (jej szata graficzna nawiązuje do grafiki płyty winylowej) z niepublikowanymi nagraniami. Książkę można zakupić jedynie drogą internetową.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.