Nowy singiel i teledysk YELLOW SNOW „I Go Away”. Premiera: 16.11.2020

Dziś do stacji radiowych trafia piosenka „I Go Away“, drugi singiel promujący debiutancką płytę zespołu YELLOW SNOW „Yellow Snow“, która ukazała się 18. września.

Zespół o piosence:
„Wyciągnąwszy wnioski z opowieści o locie Ikara i jego niezbyt udanym finiszu, podmiot liryczny tym razem konstruuje mocniejsze skrzydła. Chęć ucieczki i bezsilna złość skierowana na otaczającą nas, niezbyt kolorową rzeczywistość, pomaga wygenerować siłę zapewniającą udany lot i pozwala na osiągnięcie celu ukrytego w refrenie piosenki.”

Zespół o płycie:
„Husky syberyjski to rasa należąca do grupy psów w typie pierwotnym. W Arktyce obszar ich bytowania można rozpoznać po charakterystycznych żółtych śladach na śniegu. Jego zjedzenie powoduje zaburzenie poczucia rytmu i tonalności, które jest przyczyną zlewania się wielu różnych muzycznych obrazów. Osoba zatruta żółtym śniegiem (Yellow Snow – przyp. red.) może mieć wrażenie całkowitej dekonstrukcji kompozycji, niespójności rytmu, zamieszania tonacjami, a krótkotrwałą ulgę mogą przynosić jedynie pojedyncze momenty, które swą formą umiarkowanie przypominają piosenkę. Zatrucie mija jednak samoczynnie po około 52 minutach. Jedzenie żółtego śniegu może więc wydawać się nieodpowiedzialne, ale jeśli masz odwagę… eat that silly sounds or throw that shit away!”

Zespół o sobie:
„W sumie pięciu, czyli Quintet. Trzech jest chudszych, dwóch grubszych. Dwóch chudszych i dwóch grubszych mają długie włosy, a jeden nie ma. No i tyle opisu.
Hmm… Dłuższy opis. Jeden z nas jest najwyższy. Inny zaś najniższy, a reszta gdzieś po środku. Wszyscy chodzą w butach. Ktoś kiedyś powiedział, że ten co zamieszał tym, nie ma równo pod kopułą. I to jest jeden z tych w długich włosach i przy kości przy okazji. Żaden nie jest Tomkiem, ani Remkiem, choć byli i tacy.”

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.