EBC 2021 – Chorzów – strona www

Tak, European Blues Challenge, który ma się odbyć w 2021 w Polsce, a dokładnie w Chorzowie, ma już stronę internetową. Z powodu pandemii koronawirusa polska edycja European Blues Challenge 2021 została przeniesiona na późniejszy termin. W tym roku impreza odbędzie się w Chorzowie między 26 a 29 maja (oby tak się stało.

Na stronie zobaczycie program imprezy, miejsca, gdzie odbywać się koncerty, jak również wszelkie aktualności dotyczące European Blues Challenge 2021.

Adres internetowy:

https://ebc2021.pl

European Blues Challenge (EBC) to europejski konkurs bluesowy wymyślony przez pasjonatów bluesa zrzeszonych w European Blues Union aby promować muzykę bluesową na kontynencie europejskim oraz wzmacniać europejską scenę bluesową.
W EBC co roku uczestniczą wykonawcy z około 20 krajów z całego kontynentu. Spotykają się by współzawodniczyć o atrakcyjne nagrody będące angażami na prestiżowe europejskie festiwale (m.in. Santa Maria Blues Festival [Azory / Portugalia], BB Blues Festival [Portugalia], Lucerne Blues Festival [Szwajcaria], Blues in Hell [Norwegia]), ale również po to, by wystąpić przed publicznością złożoną z przybyszy z całej Europy a nawet świata, która co roku zjeżdża się do innego europejskiego miasta na to unikalne wydarzenie. Chorzowska edycja konkursu będzie już dziesiątą.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.