Hard Times i 4 Acoustic

Kielce ROCKują TOUR zaprasza 5 lutego 2016 roku na koncert zespołów Hard Times i 4 Acoustic. Dużo dobrej muzyki w otoczeniu teatralnej sali Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach (ul. ks. Piotra Ściegiennego 2).

 

Start 5.02.2016 r,, godz. 18:00 – Wstęp wolny

4_Acoustic_2016_4_Acoustic

4 Acoustic jest nowym kieleckim projektem muzycznym, w którym uczestniczą muzycy: Piotr Restecki, Paweł Wawrzeńczyk, Arek Rogalski, Jarek Telka oraz kilku zaprzyjaźnionych lokalnych wykonawców.

Hard Times to trzech muzycznych gentlemanów z Krakowa grających trochę bluesa, trochę folku, trochę na smutno o miłości i trochę na wesoło o urokach życia. Grają piękne, pozbawione niepotrzebnej egzaltacji piosenki, pełne szorstkiej, męskiej liryki, ściskające za gardło lub porywające do tańca. Są zapraszani na międzynarodowe festiwale, bo nikt wcześniej nie mieszał gospel z flamenco, ani bluesa z krakowską balladą. Pomimo tej stylistycznej niejednoznaczności Łukasz Wiśniewski w ankiecie czasopisma Twój Blues został uznany za najlepszego harmonijkarza roku 2011, a Piotr Grząślewicz za najlepszego gitarzystę. Rok później album „Trio” zdobył tytuł Płyty Roku 2012 w plebiscycie portalu bluesonline.pl.
Zespół tworzą: Łukasz “Wiśnia” Wiśniewski, Piotr Grząślewicz i Marcin “Kocur” Hilarowicz.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.