Cheap Tobacco koncertuje

Cheap Tobacco z Natalią Kwiatkowską (widziana często w Bieszczadach) wyrusza na trasę koncertową. W październiku i listopadzie zagrają osiem koncertów w różnych miejscach Polski.

25.10 – Międzyrzecz – Międzyrzecki Ośrodek Kultury, ul. Konstytucji 3-go Maja 30
„Kawa i Blues – koncerty pełne smaku” – jest cyklem akustycznych i elektroakustycznych klubowych i kameralnych koncertów – spotkaniem z muzyką bluesową, ale i nie tylko. Podczas koncertów możemy usłyszeć elementy jazzu, flamenco, poezji, akustycznego rocka, muzyki afrykańskiej czy też dźwięków z Dalekiego Wschodu. Zapraszamy już 25.10.2012r. o godz. 19:00 do Kawiarni Stopklatka w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury na koncert zespołu Cheap Tobacco – oscylującego wokół wielu gatunków muzycznych i uciekającego w swoich występach od rutyny. Bilety: 10 zł przedsprzedaż (do nabycia w Biurze MOK), 15 zł w dniu koncertu.

26.10 – Słubice – Klub Prowincja, Słubice, ul. 1-go Maja 1 – SMOK
Cheap Tobacco w Prowincji! Panie i Panowie! Chłopcy i dziewczęta! Niezmiernie miło nam poinformować, że po kilkumiesięcznej przerwie powraca na scenę naszego klubu cykl koncertów z serii „Kawa & Blues – koncerty pełne smaku”.
Pierwszy koncert tej jesieni z filiżanką przepysznej kawy w tle (którą każdy uczestnik koncertu otrzyma gratis) odbędzie się 26 października o godz. 20:00, a gościć będziemy krakowski rewelacyjny band bluesowo – rockowy Cheap Tobacco!
Z pewnością nie każdy kojarzy artystów, którzy tym razem zaprezentują się u nas…. jeśli jednak byli Państwo w lutym na koncercie The Missing Part, to z pewnością podczas tego koncertu poznacie pewną osobę, która właśnie wtedy występnowała…. kto to ? Nich przekonają się uczestnicy koncertu sami:).
bilety: 10 zł

27.10 – Gorzów – Sport & Music Bulwar Pub, ul. Nadbrzeżna, godz 21:00, wstęp wolny
28.10 – Sulęcin – Restauracja Bajka, ul.Stefana Żeromskiego 1, godz. 17.00 wstęp 10zł
09.11 – Konin – Festiwal Bluesonalia 2012, Górniczy Dom Kultury Oskard, al.1 maja 7a, godz 18:00, bilety:  piątek – 90zł ; sobota – 60zł ; karnet na obydwa dni – 120zł
10.11 – Łomianki (pod Warszawą) – Lemon Tree, ul. Zachodnia 38, godz. 20:00, wstęp 10 zł
11.11 – Kielce – Klub Kotłownia, Federacja Stowarzyszeń Kulturotwórczych Baza Zbożowa, ul Zbożowa 4
17.11 – Pionki (pod Radomiem) – ?

Skład zespołu:
Natalia Kwiatkowska- wokal
Robert ” Kapa” Kapkowski- gitara
Mikołaj Spendel – bas
Adam Partyka – perkusja

Cheap Tabacco – Bluesroads 2011

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.