Ankieta Blues Top 2014

Środowisko bluesowe, skupione wokół czytelników i dziennikarzy Kwartalnika Twój Blues wybiera faworytów mijającego sezonu w ankiecie “Blues Top”.

Głosowanie odbywa się w 13 kategoriach, z rozróżnieniem na Polskę i Świat. Dwie kategorie są dziennikarskie, reszta jest czysto muzyczna (Osobowość, Zespół, Wokalistka, Wokalista, Gitarzysta, Harmonijkarz, Pianista, Instrumentalista (instrumenty różne), Odkrycie, Płyta, Wydarzenie, Najładniejsze zdjęcie w Kwartalniku “Twój Blues”, Najciekawszy tekst w Kwartalniku “Twój Blues”)

Formularze do głosowanie w ankiecie Blues Top 2014 otrzymali prenumeratorzy i dziennikarze Kwartalnika Twój Blues z grudniowym numerem magazynu. Termin nadsyłania wypełnionych ankiet upływa 21 stycznia (mailowo: skany ankiet na adres twojblues@delta.art.pl lub tradycyjną drogą pocztową: Redakcja TB, Klonowa 8, 41-506 Chorzów).

Wyniki ankiety Blues Top 2014 ogłoszone zostaną w audycji red. Piotra Barona “3 Wymiary Gitary” w Programie Trzecim Polskiego Radia, 2 lutego 2015 o godzinie 13.00, a także tego samego dnia wieczorem w audycji red. Andrzeja Matysik “Historie Bluesem Pisane” w Radiu eM. Równolegle będą publikowane na stronie www.twojblues.com oraz na Facebooku.

Polscy laureaci – jak co roku – zostaną zaproszeniu do udziału w uroczystym koncercie “Gala Blues Top”, który odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 18.00 w Chorzowskim Centrum Kultury w ramach festiwalu “Bluestracje”. Oprócz niepowtarzalnych występów (laureaci zagrają nie ze swymi stałymi zespołami, ale z innymi laureatami), dodatkową atrakcją “Gali” jest wręczenie nagród: “Bluesów-kalarusów”, czyli grafik autorstwa światowej sławy artysty-plastyka, profesora katowickiej ASP, Romana Kalarusa.

Źródło: Twój Blues

Kwartalnik_Twoj_Blues

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.