Rob Tognoni w Rzeszowie

15.01.2015 roku (sobota) w Studenckim Klubie Pod Palmą w Rzeszowie (ul. Cicha 4a) wystąpi Rob Tognoni w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy wsparciu Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Podczas polskiej trasy koncertowej z Robem Tognoni wystąpią cenieni polscy muzycy:
Łukasz Gorczyca – bass ( współpraca m.in. W. Johnson, Terry Man, Griff, Hamlin, Lester Kidson, Keith Thompson, Dave Ellis, Chuck Frazier i inni)
Tomek Dominik – dr.(współpraca m.in. R. Przemyk, Pudelsi, Terry Man,Homo Twist, W. Johnson i inni)

Start:
-18:00 Otwarcie Klubu
– 19:30 Początek Koncertu
Wstęp: dowolna wpłata do puszki WOŚP.

ROB TOGNONI
Gitarzysta, wokalista, bluesman, wirtuoz.
Urodził się na Tasmanii w r. 1960, gdzie zaczynał swoją muzyczna karierę. Od początku lat 80-tych koncertuje regularnie w Europie, Australii i Stanach Zjednoczonych, Azji, Ameryce Południowej. Konsekwentnie i bezkompromisowo realizuje swoją własną wizję muzyki, bluesa i gitarowego grania. Sam określa swój styl jako power blues-rock.
Krytycy na całym świecie są zgodni: Rob Tognoni to jeden z najbardziej oryginalniejszych artystów na blues-rockowej scenie. Jego płyta nagrana wspólnie z Dave Hole’ w 1994 r. była pierwszą w jego dorobku, która uzyskała status złotej. Rob Tognoni regularnie występuje na większości najbardziej prestiżowych festiwali bluesowych na świecie, każdego roku koncertuje w większości krajów Starego Kontynentu, jest laureatem wielu nagród muzycznych. Udziela się jako muzyk sesyjny.
Na jego repertuar oprócz pełnych energii własnych kompozycji składają się standardy muzyki bluesowej i rockowej.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.