16. Polish Boogie Festival – Online Edition

Polish Boogie Festival, to święto muzyki, tańca, mody i motoryzacji. To nasz ukłon w stronę wspaniałych lat 40tych, 50tych i 60tych. Muzyka łagodzi obyczaje, a Boogie-Woogie, Blues czy Rockabilly sprawiają, że nogi same rwą się do tańca, a przyjeżdżające do Człuchowa Gwiazdy, często grają jedyny swój koncert w tej części świata! Dlaczego? Ponieważ Polish Boogie Festival to jedyny taki festiwal w Europie Środkowo-Wschodniej!

Komunikat organizatorów:

Drodzy Przyjaciele,
w związku z sytuacją epidemiczną oraz związanymi z nią rygorystycznymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji imprez masowych, tegoroczna edycja festiwalu będzie miała swoją odsłonę w postaci Polish Boogie Festival 2020 – Online Edition, co oznacza, że jedyną możliwością wzięcia udziału w wydarzeniu będzie włączenie transmisji internetowej.

Bezpośrednia transmisja będzie dostępna bezpłatnie na naszych kanałach na Facebooku i YouTube.

Wiedzcie o tym, że nam również nie jest najweselej, zwłaszcza dlatego, że widok kolorowej polany był dla nas co roku największą nagrodą i motorem napędzającym kolejne wydarzenia. Niestety, w trosce o nasze wspólne dobro, nie będzie możliwości wzięcia udziału w koncercie “na żywo” – bezpośrednio pod sceną.

Niemniej, chcemy się dalej przyjaźnić, w związku z tym, zaplanowaliśmy dla Was szereg atrakcji. Zaczynając od warsztatów tańca poprzez warsztaty pin-up oraz wiele niespodzianek podczas koncertu finałowego. Bądźcie z nami!

Szczegółowy plan działań znajdziecie na naszych stronach.

Do zobaczenia wkrótce!!

Let’s Boogie!!!

LINE-UP:
Boogie Boys
Steve “Big Man” Clayton
The Swamp Shakers
Black Ball Boogie
The Ponycars
SwingStepPL
Cherry Bee- Pin Up Model
Cherry Bee Retro
Cafe Racer Club Poland

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.