Wspieramy zespół Makar & Children of the Corn

Zespół Makar & Children of the Corn, który mieliśmy zaszczyt gościć na Bies Czad Bluesie 2017, razem z portalem “Wspieram to”, zbiera pieniądze na nagranie oraz wydanie nowej płyty!

Potrzebują wsparcia, a warto go udzielić 🙂 Zostało 48 dni, aby płyta została wydana !!!

Wszelkie szczegóły dotyczące projektu znajdziecie na Wspieram.to:

Makar & Children of the Corn:
Witajcie, nadszedł moment w naszej karierze, w którym będziemy potrzebować Waszej pomocy. Mianowicie zbieramy pieniądze na nowy album, którym rozgromimy polski i zagraniczny rynek muzyczny 😉 W związku z tym wspólnie ze stroną “Wspieram to” stworzyliśmy kampanię, w której każdy z Was może wpłacić dowolną sumę pieniędzy i otrzymać od nas ciekawą nagrodę!

Jak pewnie wielu z Was wie, zawsze zostawiamy serce na scenie i nie oszczędzamy żadnego miejsca, w którym występujemy 🙂 Nasze plany sięgają bardzo daleko i są z dnia na dzień coraz bardziej ambitne i bliższe realizacji. To głównie dzięki Wam zespół działa, jest sprawny i zmobilizowany. Mamy bardzo dużo niepublikowanego materiału, który tylko czeka na nagranie i oficjalne wydanie. Uznaliśmy wspólnie, że projekt na stronie “wspieram.to” może bardzo pomóc zespołowi w postawieniu wielkiego kroku naprzód, poprzez możliwość nagrania albumu w nowym składzie! W nowym – dlatego, że Ernest (perkusja) dołączył do nas w kwietniu tego roku i jeszcze nie miał okazji wydać z nami płyty. Każda zmiana coś wnosi, dlatego spodziewajcie się na nowej płycie mocno osadzonego groove’u rodem z lat 60/70!

Celem tego projektu jest oczywiście zebranie środków na nagranie, wydanie i promocję płyty w nowym składzie. Nie zmarnuje się żadna złotówka, ponieważ dokładnie wiemy czego potrzebujemy i co pomoże nam osiągnąć jak najlepszy efekt końcowy.

Zebranie 130% – zapewni nam dodatkowo specjalnie zaprojektowane i uszyte na miarę stroje dla zespołu, które staną się stałym elementem naszych koncertów

Zebranie 150% – pozwoli nam na zakup sprzętu odsłuchowego i bezprzewodowego – to już zapewni nam kompletną swobodę poruszania się na scenie i co najważniejsze – także po za nią! Wówczas pozostaje nam już tylko kompletne szaleństwo na koncertach 😀

Zespół Makar & Children of the Corn powstał w 2015 roku. Obecnie tworzy go rockowo-bluesowe trio w składzie: Andrzej “Makar” Makarewicz (gitara), Grzegorz “GRZ” Świerk (bas) i Ernest Dziedzic (perkusja). Styl zespołu oscyluje wokół muzyki rockowej z elementami bluesa oraz jak sami muzycy mawiają: “tex/mex/vintage/massacre”. Zespół nieustannie rozwija swój repertuar, wzbogacając go o nowe brzmienia. Do tej pory band nagrał własnymi siłami debiutancki album w 2017 roku. Zespół gra bardzo dużo koncertów, około 110 rocznie, a chciałby grać jeszcze więcej!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.