Rybnik Blues Festiwal 2018

14. Rybnik Blues Festiwal odbędzie się w dniu 19.10.2018 roku (godz. 19:00) w Domu Kultury w Rybniku – Chwałowicach (ul. 1 Maja 91B).

Program tegorocznej edycji:

-19:00 koncert zespołu BLACK PIN

Black Pin powstał ze znanych z wieloletnim doświadczeniem muzyków Śląskich , którzy spotykali się na różnych jamach najczęściej bluesowych oraz rockowych na Śląsku. Mocna sekcja rytmiczna, dynamiczne gitary oraz wokale, tworzą specyficzne brzmienie i charakter tego zespołu.
Członkowie zespołu:
Czesław Hibner – gitara , wokal
Irek Dziedzic – gitara , wokal
Marek Ogonowski – gitara basowa
Piotr Lipowski – perkusja

-20:30 koncert SHAUN BOOKER BAND

Shaun Booker – paręnaście lat temu pracowała w… korporacji jako księgowa, jednocześnie na co dzień śpiewała covery w zespole grającym na weselach i przyjęciach korporacyjnych. Stąd też pewnie jej nietypowe podejście do bluesa – zarówno w zakresie interpretacji, jak i piosenko-pisarstwa /WIĘCEJ/

-22:00 jam session

KUP BILET: biletyna.pl

Rybnik Blues Festiwal jest międzynarodowym wydarzeniem muzycznym kultywującym tradycje bluesowe. Festiwal organizowany jest w Rybniku od 2005 roku. W 2016 roku festiwal zmienia lokalizację i organizatora, jednakże dotychczasowa formuła oraz idea promująca muzykę bluesową z udziałem gwiazd polskiego lub światowego środowiska muzycznego zostanie zachowana.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.