Warsaw Blues Night – Koncert 10-lecia

18 listopada 2013 (godz.19.00) w klubie Hybrydy (Warszawa, ul.Złota 7/9) na koncercie 10-lecia Warsaw Blues Night wystąpią GOLDEN STATE – LONE STAR REVUE, czyli Mark Hummel, Little Charlie Baty i Anson Funderburgh.

18 listopada 2013 po raz 52. i po raz kolejny w klubie Hybrydy miłośnicy dobrej muzyki będą mieli okazję cieszyć się gośćmi z bluesowego światowego topu. Będzie to wydarzenie bez precedensu w Polsce, jako że na scenie po raz pierwszy w naszym kraju pojawi się projekt Golden State – Lone Star Revue. Jest to unikalny koncept będący muzycznym spotkaniem muzyków reprezentujących dwa amerykańskie stany: Kalifornię i Teksas oraz charakterystyczne dla nich dwa nurty muzyki bluesowej.
Pod nazwą Golden State – Lone Star Revue kryje się pięciu muzyków, z których trzech jest zaliczanych do grona najznamienitszych w historii muzyki bluesowej.

Zgodnie z tradycją Warsaw Blues Night obok gwiazdy światowego bluesa na scenie pojawią się także przedstawiciele polskiej sceny bluesowej. Tym razem będzie to Willie Mae Unit.

Więcej o muzykach na stronie Warsaw Blues Night.

52+Warsaw+Blues+Night+afisz+52+wbn+V3BILETY:
w przedsprzedaży 50 zł
w dniu koncertu 60 zł
studenci i uczniowie 40 zł

Miejsca sprzedaży:
-bileteria Palladium, ul. Złota 9, pn.-nd.12-19
-biuro klubu Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a, pon.-pt. 9-17
-bileterie Empik
-sieć sklepów Media Markt i Saturn

Sprzedaż online: palladium.art.pl ; ebilet.pl ; eventim.pl ; ticketpro.pl ; kupbilecik.pl ; biletyna.pl

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.