Two Timer wydaje płytę

Poznańska grupa Two Timer zapowiada wydanie swojej pierwszej płyty, premiera 7 czerwca 2014 r. w klubie Blue Note Jazz Club (Poznań, ul. Kościuszki 79).

Two Timer powstał pod koniec 2008 roku. Gramy elektrycznego bluesa, czerpiąc z korzennych wzorców gatunku, z zachowaniem tradycyjnego, utrzymanego w stylu lat 60-ych i 70-ych brzmienia.

Repertuar koncertowy oparty jest na własnych utworach i kilku coverach, które od początku istnienia TT stanowiły inspirację do rozwijania własnego stylu i tworzenia autorskich kompozycji.

two_timer_cd2W kwietniu 2011 roku w poznańskim MM Studio nagrali na żywo autorskie demo, EP-kę „Here it comes”, która wykorzystana została do promocji zespołu na koncertach klubowych, radiowych i festiwalowych. W listopadzie 2013, w trakcie trzech sesji 5-7.11, w Studio Perlazza w Poznaniu zarejestrowali na żywo (na “setkę”) 13 utworów, 12 autorskich i jeden cover. Materiał ten znajdzie się na debiutanckiej płycie, której premiera przewidziana jest na kwiecień 2014 roku. W lutym 2014 roku do zespołu dołączył Dariusz Nowicki, grający na perkusji.

Skład zespołu:
-Wojciech Rudziński – harmonijka
-Piotr Gorzkowski – śpiew
-Łukasz Rudnicki – gitara basowa
-Dariusz Nowicki – perkusja
-Ernest Kałaczyński – gitara

two_timer_cd3

Źródło: Two Timer

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.