TOOL Parabola

TOOL to zespół wielce enigmatyczny. „Parabola” jest jego pierwszą biografią, ułatwiającą rozwikłanie tajemnic i dezinformacji. Nowa edycja książki, w dwukrotnie większej objętości, zawiera historię grupy do płyty „Fear Inoculum”, przegląd projektów dodatkowych, omówienia wszystkich utworów i zakulisowy wgląd w polskie wątki związane z muzykami.

Książka jest pozycją obowiązkową dla fanów. Można przeczytać w niej wiele ciekawych anegdot, odnośników i powiązań z przeszłością. Podejrzewam, że każdy fan zespołu znajdzie coś interesującego i zaskakującego w książce. Sam będąc niemałym fanem, odnalazłem kilka dosyć interesujących historyjek np. opis relacji i kulisy powstawania albumu formacji Justin’a Chancellor’a oraz Piotra “Glacy Mohamed’a (M.T.Void), powstawanie płyty A Perfect Circle “Eat the elephant”, zaskakująco sporo na temat Puscifera i nawiązanie do “Polskich relacji”. Ważnym aspektem wydawnictwa jest to, że sięga premiery “Fear Inoculum’ oraz opowiada o zdarzeniach przed jak i po wydaniu płyty ( choć tutaj historia rzecz jasna dalej się toczy) – więcej na stronie Stos Kartek

Autor: Bartek Koziczyński
Premiera: 27-11-2019
Wydawnictwo: In Rock
Ilość stron: 316
Oprawa: Miękka
Wydanie II

KUP TOOL Parabola:
In Rock 24,00 zł
Vesper 24,00 zł
Book Time 27,22 zł
Bonito 25,94 zł
Empik 32,99 zł

TOOL – amerykańska grupa wykonująca muzykę z pogranicza rocka i metalu progresywnego. Założona w 1990 roku w Los Angeles przez wokalistę Maynarda Jamesa Keenana, gitarzystę Adama Jonesa, basistę Paula D’Amoura i perkusistę Danny’ego Careya. Do 2007 roku zespół wydał cztery albumy studyjne które zostały pozytywnie ocenione zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych. Ich piąty studyjny album , Fear Inoculum, jest ich pierwszym od trzynastu lat, został wydany 30 sierpnia 2019 r.

Zespół dał szereg koncertów na całym świecie i uczestniczył w licznych festiwalach…/więcej/

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.