The Rolling Stones – Blue & Lonesome

W dniu 2 grudnia 2016 roku zespół The Rolling Stones wyda płytę “Blue & Lonesome”, pierwszy album od 11 lat !!!. Nagrany w ciągu zaledwie trzech dni w Londynie przenosi zespół z powrotem do swoich korzeni, czyli pasji do muzyki bluesowej, która zawsze była w sercu i duszy zespołu.

Blue & Lonesome będzie dostępny w różnych formatach i zostanie wydany przez Polydor Records. Jest już dostępny w przedsprzedaży na całym świecie od dzisiaj, czyli 6 października (np. Oficial Store ; Amazon)

Album został nagrany w ciągu zaledwie trzech dni w grudniu ubiegłego roku w British Grove Studios w zachodnim Londynie, zaledwie rzut kamieniem od Richmond i Eal Pie Island, gdzie Stonesi zaczynali, jako młody zespół grający bluesa w pubach i klubach.

Na płycie usłyszymy takich muzyków jak: Mick Jagger (śpiew i harfa), Keith Richards (gitara), Charlie Watts (perkusja) i Ron Wood (gitara) oraz Darryl Jones (bas), Chuck Leavell (instrumenty klawiszowe) i Matt Clifford (instrumenty klawiszowe).

Utwory: ‘Just Your Fool’, ‘Commit A Crime’, ‘Blue And Lonesome’, ‘All Of Your Love’, ‘I Gotta Go’, ‘Everybody Knows About My Good Thing’, ‘Ride ‘Em On Down’, ‘Hate To See You Go’, ‘Hoo Doo Blues’, ‘Little Rain’, ‘Just Like I Treat You’, ‘I Can’t Quit You Baby’.

Ten album jest oczywistym świadectwem czystej ich miłości do tworzenia muzyki, a blues jest dla Stonesów fundamentem wszystkiego co robią.” Don Was współproducent płyty “Blue & Lonesome”.

the_rolling_stones_blue_and_lonesome_deluxe_boxset

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.