Bies Czad Blues 2016 – foto 16

Co roku na Bies Czad Bluesie pojawiały się dzieciaki, które przyjeżdżały z rodzicami w Bieszczady. Dlatego w tym roku postanowiliśmy i im uatrakcyjnić pobyt.

Była to „Mini Blues Orkiestra”, czyli warsztaty, podczas których najmłodsi festiwalowicze wykonywali samodzielnie instrumenty z materiałów recyklingowych i próbowały zagrać na nich bluesa. Organizatorką tego przedsięwzięcia była Kamila Szymańska, której ślemy śliczne podziękowania.

Pogoda tego dnia przyniosła zachmurzenie i mżawkę, ale dzieciakom wcale to nie przeszkadzało i bawiły się wyśmienicie. Nagrodą był występ na głównej scenie Bies Czad Bluesa, do czego bardzo poważnie podeszły i były niezmiernie dumne z tego faktu.

Dziękujemy wszystkim dzieciakom za udział w zajęciach i zapraszamy w przyszłym roku 🙂 🙂 🙂

UWAGA: zdajemy sobie sprawę, że powinniśmy zapytać o zgodę rodziców bądź opiekunów prawnych na publikację zdjęć dzieciaków. Jednak przy tak spontanicznej imprezie nie było takiej okazji, aby to pytanie zadać wszystkim. Oczywiście zapewniamy, że zdjęć nie przekażemy innym osobom i będą opublikowane tylko na stronie Bies Czad Bluesa. Jeżeli ktoś będzie przeciwny umieszczeniu wizerunku dziecka na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt: Zbyszek, e-mail: zbymal@gmail.com. Wtedy zdjęcia usuniemy lub zakryjemy twarz dziecka.

Foto: Beata i Zbyszek Maliccy

35mmfilm

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.