The Brew w Polsce

Agencja Bluesfactory zaprasza na koncerty brytyjskiej grupy The Brew.

The Brew to trio rockowe założone w 2006 roku (Tim Smith – bass, Kurtis Smith – drums i Jason Barwick – guitar, vocals), a  w Polsce znane od 2008 roku, kiedy to zadebiutowali na scenie klubu Bluenote w Poznaniu zyskując aplauz publiczności. Fani w Polsce tak pokochali zespół, że stworzyli The Brew Fanclub Poland.
Album tria pod tytułem The Joker zajął 15 miejsce w notowaniu albumów bluesowych w Radiu Merkury i 16 miejsce w notowaniu Trójki.

Znakomity zespół z Wysp Brytyjskich od kilku lat i cieszący się dużą popularnością. Kilka świetnych płyt i koncerty w całej Europie nie tylko w klubach, ale i największych festiwalach – to ich dorobek.  Występują na wspólnej scenie z najlepszymi (Red Hot Chili Papers, Jeff Beck, Joe Bonamassa, Satus Quo, Uriah Heep, Matt Schofield). Grali na festiwalach rockowych i bluesowych w Wielkiej Brytanii, ale budzą sensację wszędzie, gdzie się pojawią. Wybrani najlepszym zespołem 2006/2007 roku magazynu “It’s Only Rock’n’Roll”, pojawiają się w pierwszej trzydziestce zespołów wybieranych na Myspace.

Wg komentarzy radiowych BBC : “Power tego tria jest nie do uwierzenia !!”

Filarem zespołu jest gitarzysta Janson Barwick (21), którego styl jest mieszaniną talentów takich muzyków, jak Page, Hendrix czy Vaughan. Dzięki takim jak on muzyka przetrwa! Nie zobaczyć go na żywo to wielka strata!

Oto co brytyjskie media piszą i mówią o The Brew:

“Nie jest możliwym oddanie słowami tego co oni potrafią , … To sensacyjne widowisko . William Shakespeare walczyłby
ze słownikiem chcąc opisać efekty, świeżość i moc jaką zespół oddaje publiczności
Nie mogę powiedzieć nic więcej – są porażający !” – Keep Music Live Magazyn, Leeds 10/07 (Recenzja przeglądu British Rytnm and Blues Festival w Colne 08/07)

“Kwestia czasu, a Jason będzie w Wielkiej Brytanii w top 10 gitarzystów, a Kurtis w top 10 bębniarzy!” – “Its only Rock’n’Roll “

“Najmłodsi artyści, którzy kiedykolwiek wystąpili  na Clarence Park Free Festival przedstawili wybitny show!
To mikstura stylu  Jimiego Page’a i siły   Hendrixa! Już czas powiedzieć, że ci muzycy  mają wielką szansę sięgnąć szczytów ! – BBC Radio 1

“Power tego tria jest nie do opisania !” – BBC Radio 2

“Aplauz był tak potężny, że zespół został poproszony o zagranie następnego dnia jeszcze raz. Według mnie byli bardziej widoczni niż jakikolwiek inny zespół włączając główną scenę !” – Rock n Blues Show, Derby July 2006 … Its only Rock N Roll Magazine

Koncerty w Polsce:
24 kwietnia – Piekary Śląskie – Ośrodek Kultury Andaluzja (godz.19:00)
25 kwietnia – Wrocław – Klub Muzyczny Madness
26 kwietnia – Poznań – Klub Bluenote (godz.20:00)
27 kwietnia – Szczecin – Free Blues Club (godz.21)

Bilety: 40zł (przedsprzedaż), 50zł (w dniu koncertu), dostępne w klubach. /wg.Bluesfactory/

The_Brew_www

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.