Szulerzy w ramach Ochota na Bluesa w OKO

4 października 2014 r. o godz. 19.00 na muzycznej scenie OKO w ramach cyklu ,,Ochota na Bluesa” wystąpi zespół SZULERZY.

Zespół Szulerzy został założony w 2001 roku w Inowrocławiu przez znanych i doświadczonych muzyków, którzy z biegiem czasu odkryli właściwe proporcje receptury zawierającej wszystko to, co kręci najbardziej: energetyczny i taneczny miks bluesa i rock and rolla, doprawiony szczyptą swingu i soulu. Ten koktajl muzyczny nazwali blues’n’roll i wykonują go jako jedyni w Polsce. To muzyka pełna pozytywnych wibracji, które nie pozwalają spokojnie usiedzieć w miejscu. Jej uzupełnieniem są polskie teksty śpiewane przez urokliwą i charyzmatyczną wokalistkę oraz oryginalny wizerunek sceniczny.

Skład zespołu:szulerzy_nn3
Natalia Abłamowicz – śpiew
Marcin Szulkowski – gitara
Dominik Abłamowicz – harmonijka, śpiew
Marek Wikarski – gitara basowa, kontrabas
Miłosz Szulkowski – perkusja

Dyskografia Szulerów zawiera sześć płyt z autorskim materiałem, jak i niezliczoną ilość rożnego rodzaju składanek i antologii. W 2014 r. wydali i aktualnie promują najnowszy album o tytule “Życie zaczyna się w piątek“.

Ponadto zespół został wybrany spośród 18 tys. wykonawców do występu w programie “Must Be The Music – Tylko Muzyka”, w którym doszedł aż do półfinału.

Osrodek-Kultury-Ochota_baner

Bilety: 20 zł
Rezerwacja pod nr tel. 22 822 48 70
Ośrodek Kultury Ochoty ul. Grójecka 75, Warszawa
Źródło: www.oko.com.pl

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.