Rysiek Riedel we wspomnieniach

Niezwykła książka o niezwykłym człowieku. Jest jak podróż w czasie. Zawiera wiele osobistych wspomnień związanych z artystą – spisanych wśród członków rodziny, przyjaciół, znajomych, dziennikarzy i muzyków. To cenna i pięknie wydana pamiątka dla tych, którzy pamiętają jednego z najbardziej niezwykłych wokalistów polskiej sceny muzycznej. Słowo wstępne napisał Sebastian Riedel, syn Ryśka.

Książka wydana w pięknej twardej lakierowanej oprawie z estetyczną i praktyczną tasiemką do zaznaczania każdej kolejnej spośród 480 stron. Zawiera wiele niepublikowanych wcześniej wspomnień i fotografii, a także wyjątkową płytę kompaktową (jej szata graficzna nawiązuje do grafiki płyty winylowej) z niepublikowanymi nagraniami. Książkę można zakupić jedynie drogą internetową.


Jeśli go nie znałeś, to nie żałuj. Bo przyjaciela straciłbyś…
R. Riedel, Skazany na bluesa

Marcin Sitko jest autorem biografii Bogdana Łyszkiewicza pt. „Wolność Kocham i Rozumiem” oraz książek „The Rolling Stones za Żelazną Kurtyną. Warszawa 1967”, „Woodstock 1969. Najpiękniejszy Weekend XX wieku”, „Marillion. The Iron Curtain”, a także zbioru wspomnień o Mirku Bregule pt. „Hej Panie B”. Publikował w „Dzienniku Zachodnim” oraz Kwartalniku „Twój Blues”. Mieszka w Tychach.

Rysiek Riedel we wspomnieniach
Wydawnictwo c2
Autor: Marcin Sitko
Stron: 480
Okładka: twarda

KUP – KSIĄŻKA + płyta kompaktowa (jej szata graficzna nawiązuje do grafiki płyty winylowej) 59,99 zł

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.