Pomóż Jerry’s Fingers w wydaniu płyty

Zespół Jerry’s Fingers postanowił nagrać płytę i prosi o wsparcie na portalu Polak Potrafi. Przy okazji pozdrawiamy Maxa Ziobro, którego usłyszymy na tej płycie.

Oddajmy głos zespołowi:
W życiu każdego zespołu nadchodzi taki czas, kiedy chciałby się podzielić swoim dorobkiem z jak najszerszą rzeszą słuchaczy. Po pięciu latach wspólnych prób, niemal setce zagranych koncertów uważamy, że już czas…

Nagranie płyty to duże przedsięwzięcie, wymagające sporych nakładów finansowych. Dlatego chcemy prosić Was o pomoc.

Jerry's_Fingers_plyta_projektAby jak najlepiej oddać energię oraz klimat naszej muzyki, materiał zostanie zarejestrowany w profesjonalnym studiu nagraniowym przy użyciu techniki “na setkę”. Nagranie „na setkę” polega na tym, że wszyscy muzycy nagrywają swoje ścieżki równocześnie, nawzajem się słysząc, dokładnie tak jak to jest na próbie czy koncercie. Ten rodzaj nagrania zdecydowanie stwarza niepowtarzalny klimat i ułatwia muzykom, przelać swój charakter na krążek. Dzięki temu nagranie nie jest sterylne i idealne, jest za to bardzo autentyczne, bez żadnej ściemy. W kolejnym etapie z zarejestrowanego materiału zostanie wykonany mix. Następnie materiał zostanie wysłany do masteringu, gdzie będzie poddany ostatecznej obróbce dźwiękowej. Przygotowanie grafiki oraz tłoczenie płyt będzie ostatnim etapem. Mamy gotowy materiał, chcemy działać, tego wszystkiego nie zrobimy jednak bez Waszego wsparcia finansowego!


Gorąco zapraszamy do wsparcia naszego projektu na portalu polakpotrafi.pl. Tam znajdziecie wszystkie szczegóły, razem z nagrodami , jakie przewidziane są dla wspierających projekt. Zostań kolejnym członkiem naszego zespołu!

Bez Was się nie uda!


Jerry’s Fingers” – czyli “Paluszki Jerrego”
Zespół tworzy 6 zupełnie różnych osobowości, które odnalazły wspólny muzyczny język. Poznaliśmy się zupełnie przypadkowo na Jam session, jednak nieprzypadkowo obraliśmy wspólny kierunek.

Zespół pochodzący z Jaworzna, działający wspólnie od 2011 roku. Inspiracje czerpią z licznych odmian bluesa takich jak West Coast Blues, Jump Blues, Boogie woogie. Podczas ich żywiołowych koncertów można usłyszeć zarówno świetne kompozycje zespołu, jak i interpretacje klasyków gatunku.Występowali na wielu festiwalach m.in. Rawa Blues Festiwal 2014. Są laureatem wielu przeglądów muzycznych Blues nad Bobrem, Imielin Blues Festiwal, Galicja Blues Festiwal, BLusowo, Jimiway, Polish Boogie Festival.Do tej pory wydali debiutancki album EP, zatytułowany ‘Welcome to fabulous Jerry’s Fingers World!’, który uzyskał znakomite recenzje, zajmując m.in. 5 miejsce w plebiscycie „Bluesowa płyta roku 2013”, według portalu Bluesonline.pl

Chcesz wiedzieć, komu pomagasz? Oto skład naszego bandu:

Jerry's_Fingers_band_2016

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.