Nowa Joanna Pilarska

Informujemy wszystkich o nowej, świeżutkiej stronie internetowej Joanny Pilarskiej, ale nie tylko.

Stronę znajdziecie pod adresem www.jopiltunes.com. Przypominamy również, że zmienił się adres jej profilu na Facebooku. Teraz wchodząc pod ten adres www.facebook.com/jopiltunes, śmiało możecie klikać “Lubię to”.

Telegram od Joanny:
Panie i Panowie,
Mam przyjemność ogłosić zakończenie “prac remontowych”, właśnie otrzymałam miksy i dokonuje pierwszego odsłuchu i korci mnie, żeby już Wam całość udostępnić ale niestety jeszcze za wcześnie…

JoPil_fot-Miguel_Gaudencio

Joanna Pilarska – wokalistka, kompozytorka, autorka piosenek. W trakcie dotychczasowej kariery występowała zarówno w Polsce, jak i za granicą. Była wielokrotnie nagradzana w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach zarówno bluesowych, jak i poezji śpiewanej i piosenki autorskiej. Dwukrotnie uplasowała się na 3 pozycji w kategorii bluesowa wokalistka roku w ankiecie kwartalnika Twój Blues. Współtworzyła żeńskie trio bluesowe Woman Blues Band, współpracowała z zespołem Na Drodze, z którym nagrała płytę „Tam, gdzie zaczyna się mój świat” oraz z zespołem Banaszak & The Best. Obecnie zakończyła pracę nad debiutanckim albumem pt “Something Good”, którego premiera przewidywana jest na maj 2013.

Członkowie zespołu:
Joanna Pilarska – voc, guitar
Michał Łyp – bass
Artur Majewski – piano, guitar
Marek Gorlitz – guitar

Video: Joanna Pilarska (Facebook) – marzec 2013 Blues Club Gdynia

Foto: Miguel Gaudencio

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.