Nagraj płytę z Cheap Tobacco!

Kochani wspierajcie zespół Cheap Tobacco i naszą cudowną, bieszczadzką dziewczynę w osobie Natalii. My szczególnie czujemy się zobligowani do tego, aby zdopingować Was do działania.

Potrzeba 17 000 zł (termin 30 dni) – czyli, jak na Facebooku, stronę zespołu polubiło ponad 4 000 osób, to każdy wpłacając po 4 złote uszczęśliwi zespół i pozwoli im wydać drugą płytę, na którą czeka wielu fanów dobrej muzyki.

WSPIERAJ I TY !!!

O wszystkich szczegółach, jak i nagrodach dla wspierających, dowiecie się na stronie projektu: https://wspieram.to/cheaptobacco

Oddajemy głos zespołowi Cheap Tobacco:

Naszym celem jest zebranie środków na miks i mastering nagrań oraz projekt graficzny, wydanie, dystrybucję i promocję nowego albumu CHEAP TOBACCO.

Materiał jest już nagrany i naprawdę niewiele brakuje aby ujrzał światło dzienne, jednak w tym momencie najważniejsze jest WASZE wsparcie! Dzięki niemu pozostaniemy niezależni w tym co robimy!

Zebranie 150% umożliwi nam również realizację pierwszego teledysku, zespołu!

Uzyskanie 200% pozwoli nam także na wydanie płyty winylowej w wersji kolekcjonerskiej!

Na początku 2016 roku mieliśmy za sobą mnóstwo koncertów promujących nasz poprzedni album „Promises of Tomorrow”. Bardzo dobrze przyjęta płyta rozbrzmiewała z odtwarzaczy w całej Polsce i nie tylko. Można nas było usłyszeć m.in. na antenie Radiowej Trójki, Radia Kraków oraz innych stacji. Odbiór naszej muzyki oraz reakcje słuchaczy dały nam do zrozumienia, że nie powinniśmy mieć wątpliwości co do wybranego kierunku. Scena zawsze weryfikuje to czy zespół jest rzeczywiście zespołem z krwi i kości, organizmem, rozpędzoną maszyną, w której każdy element jest na swoim miejscu i dziś już wiemy, że to także nasze cechy.

Wiosną 2016 rozpoczęliśmy pracę nad nowymi kompozycjami oraz tekstami. Kilka miesięcy spędzonych w salach prób zaowocowało powstaniem ponad 30 utworów. Spośród nich wybraliśmy 12, które będziecie mogli usłyszeć na płycie. Wspomnianą dwunastkę zabraliśmy ze sobą w Bieszczady, by wraz z naszym przyjacielem, wspaniałym pianistą jak również producentem „Promises…” nadać utworom ostateczny szlif. Izolacja od wszelkich trosk dnia codziennego daleko wśród lasów i połonin oraz całodzienne próby sprawiły, że powstał materiał, który na nowo zdefiniował nasze brzmienie. Kierunek, który obraliśmy był dla nas zarówno zaskakujący jak i ekscytujący. Piosenki, które napisaliśmy były dla nas wyjątkowe, dlatego wiedzieliśmy, że należy je zarejestrować w równie wyjątkowej przestrzeni.

Wybór padł na Monochrom Studio, miejsce powstałe od zera z myślą o studiu nagraniowym, w którym możliwości nagrywania „na setkę” będą doprowadzone do perfekcji (oznacza to, że wszyscy muzycy nagrywają w tym samym czasie).

Na przełomie 2016/2017 zarejestrowaliśmy wspomniane 12 piosenek. Całość nagrań oraz wszelkich przygotowań udało nam się sfinansować samodzielnie. Jest to lwia część poniesionych kosztów. W trosce o najwyższą jakość tego co chcemy Wam przekazać zdecydowaliśmy się na:
-miks w Stobno Records
-mastering nagrań w uznanym studio w Stanach Zjednoczonych
-wydanie płyty w formie fizycznej czyli projekty graficzne oraz tłoczenie.

Więcej: https://wspieram.to/cheaptobacco

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.