Magda Piskorczyk – Taiwan Tour 2012 /1/

Jak wcześniej pisaliśmy, Magda Piskorczyk pod koniec sierpnia wystąpiła we Francji na Festiwalu Blues au Chateau w miejscowości La Chèze (25-26.08) oraz w Niemczech na święcie gitary rezofonicznej i slide zwanym RESOfest w Unnie koło Dortmundu (31.08). Dzień później słuchano Magdy w Londynie w Jazz Cafe POSK.
Jednak, to nie koniec podróży w tym roku, ponieważ już we wrześniu Magda Piskorczyk wraz z Aleksandrą Siemieniuk wyruszają do Azji na trasę koncertową po Tajwanie. Organizatorem koncertów jest The Blues Society on Taiwan.
Na swojej stronie internetowej Magda napisała:
Podróże, podróże…
Świat jest piękny, a życie muzyka dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń. Wróciliśmy właśnie z iście ciekawej trasy po Francji, Niemczech i z Londynu. Muzyka, plaża, ocean i przede wszystkich cudowni ludzie. Fotograficzne wspomnienia już niebawem. A tymczasem miło mi donieść, że już w poniedziałek wylatuję wraz z moją przyjaciółką Olą na Tajwan, gdzie dziewiąty już raz odbywać się będzie Bluesowa Balanga (Blues Bash). Nie obiecuję, że na bieżąco będę umieszczać dzienniki z podróży, ale może choć chwilę w ciągu 20 dni wyjazdowych znajdę na to by dać znak życia :).
Och, jakże piękną drogą prowadzi mnie muzyka. Czego i Państwu życzę.
Serdeczności moc! Magic

Terminarz koncertów:
15.09 – Capone’s Restaurant, The Polish Blues Night
21.09 – workshops at the Taipei European School
21.09 – American Club – Rendevouz Lounge
23.09 – Blues Bash 9 Festival, Taipei Artists Village
27.09 – Capone’s Restaurant
28.09 – Capone’s Restaurant
28.09 – American Club – Rendezvous Lounge

Więcej informacji: www.magdapiskorczyk.com/koncerty

Leci na Tajwan – 10.09.2012 r.

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.