Layla Zoe – Retrospective Tour 2019

Dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż nowego, podwójnego albumu nagranego LIVE pod tytułem „Retrospective Tour 2019” Layli Zoe, który zostanie oficjalnie wydany 21 lutego 2020 roku.

Ten album absolutnie nie powstałby bez przyjaciół, fanów i rodziny, którzy wsparli finansowanie tego wydawnictwa, dlatego poświęćmy chwilę, aby podziękować miłośnikom muzyki, którzy poświęcają czas, wysiłek i finanse, aby wspierać niezależnych artystów (takich jak ja!). Jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego albumu, a także pragnę podziękować Nilsowi Völckerowi, który wykonał fantastyczną robotę przy miksie i masteringu, a także dziękuję Lee Manningowi za jego kreatywność przy projektowaniu graficznym. Ogromne podziękowania dla Jacquesa Clérina, Horsta Petri i Jean-Paula Remacle, którzy pozwolili mi wykorzystać ich wspaniałe zdjęcia do opracowania i zaprojektowania płyty. Dzięki klubowi Meisenfrei w Bremie oraz publiczności, która tej nocy udała się z nami w muzyczną podróż, która będzie teraz żyć wiecznie na nowym podwójnym albumie na żywo. Dziękuję muzykom, którzy grali ze mną w zeszłym roku na trasie: Krissy Matthews na gitarze, Paul Jobson na basie i klawiszach oraz Frank Duindam na perkusji – Layla Zoe

Odwiedź jeden z poniższych linków, aby uzyskać album za pośrednictwem AMAZON, JPC i BOL! Łącza cyfrowe pojawią się, gdy tylko będą gotowe. Jeśli chcesz zamówić w przedsprzedaży kopię z autografem od Layli Zoe, wyślij e-mail na adres laylazoe13@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji.

KUP (18.99 €):
AMAZON
JPC
BOL

Utwory:
Dysk 1

 1. SHE DIDN’T BELIEVE
 2. LEAVE YOU FOR GOOD
 3. SOMEDAY
 4. DON’T WANNA HURT NOBODY
 5. NEVER MET A MAN LIKE YOU
 6. LITTLE SISTER
 7. BLACK OIL
  Dysk 2
 8. BACKSTAGE QUEEN
 9. WEAKNESS
 10. BITCH WITH THE HEAD OF RED
 11. GHOST TRAIN
 12. HIPPIE CHICK
 13. I SHALL BE RELEASED

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.