Kraśnik Blues Meeting 2015

27 czerwca 2015 roku, odbędzie się VII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Bluesowego Kraśnik Blues Meeting.

Kraśnik Blues Meeting 2015 jest już siódmą edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki bluesowej, który był organizowany w latach 1999-2004 oraz w roku 2014. Tegoroczny Festiwal odbędzie się na plenerowej scenie za Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku dnia 27 czerwca 2015 roku.

Celem Festiwalu Kraśnik Blues Meeting jest promowanie młodych form muzycznych oraz propagowanie muzyki bluesowej w Polsce. Podczas festiwalu odbywa się przegląd zespołów bluesowych, w którym młode kapele mogą zaistnieć na scenie i zostać zauważonymi. Wykwalifikowane jury złożone z muzyków i dziennikarzy muzycznych wybiera najlepszych, honorując ich atrakcyjnymi nagrodami.

Na scenie w tym roku zagrają: Kasa Chorych, Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa, Kraków Street Band, FSC Hot Rod, PAWKIN Blues Projekt oraz pojawią się goście specjalni: Tomasz Zeliszewski, Mieczysław Jurecki, Tomasdz Korpanty, Tomasz Rakowski (harmonijka -dyrektor TVP Lublin).

krasnik_blues_meeting_2015_plakat

[wp_posts_carousel template=”simple.css” post_type=”post” all_items=”4″ ordering=”desc” categories=”” tags=”2117″ show_title=”true” show_created_date=”false” show_description=”false” show_category=”false” show_tags=”false” show_more_button=”true” show_featured_image=”true” image_source=”thumbnail” image_height=”100″ image_width=”100″ items_to_show=”4″ slide_by=”1″ margin=”5″ loop=”true” auto_play=”false” stop_on_hover=”false” auto_play_timeout=”1200″ nav=”false” nav_speed=”800″ dots=”false” dots_speed=”800″ lazy_load=”false” mouse_drag=”true” mouse_wheel=”true” touch_drag=”true” easing=”linear”]

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.