Jesień w Centrali

Klub Muzyczny Centrala w Zduńskiej Woli (ul.Zielona 2) przygotował bogatą ofertę koncertową na jesienne dni.
Agencja Koncertowo-Wydawnicza Delta, jedna z najdłużej działających polskich agencji koncertowych na naszym rynku, zorganizowała ogólnopolską trasę koncertową, na której wystąpi Dave Herrero & The Hero Brothers Band. Jest to pierwszy ich występ w Polsce.
Dave Herrero, to charakterystyczny, lekko zachrypnięty wokal i łatwość w nawiązywaniu kontaktu z publicznością – umiejętność wykorzystania znajomości bluesowej klasyki i przełożenia jej na własny muzyczny język. Dzięki temu w czasie jego koncertów nie usłyszymy wyświechtanych bluesowych przebojów. Jeśli już gra materiał zapożyczony, są to zazwyczaj mniej znane kompozycje, co do zasady jednak, jego występy składają się prawie w całości z autorskiego materiału.
Więcej o tym muzyku można przeczytać na portalu agencji Delta /link/.
W Centrali zagra 2 września (godz. 20.00).

W ramach Polskiego Dnia Bluesa, którego inicjatorem jest Polskie Stowarzyszenie Bluesowe, 14 września wystąpi Bluesmobile Band. Zespół bluesrockowy, założony w 1999 roku przez krakowskich muzyków: Tadeusza Pocieszyńskiego (Monkey Business), Jacka Chruścińskiego (Wawele, Charming Beauties, Seven B) i Artura Malika (Lombard, Funk de Nite).

Na scenie Centrali zagrają jeszcze: HooDoo Band wspierany przez Alicję Janosz, Wielka Łódź, pARTyzant, Harlem i Cree z Sebastianem Riedlem.

Program koncertówna jesień 2012:
– 02.09 – Dave Herrero & The Hero Brothers Band
– 14.09 – Bluesmobile Band
– 28.09 – HooDoo Band i Alicja Janosz
– 19.10 – Wielka Łódź
– 26.10 – pARTyzant
– 08.11 – Harlem
– 23.11 – Cree
Wszystkie koncerty zaczynają się o godzinie 20.00.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.