Festiwal Kielce ROCKują 2015

30 kwietnia rozpoczyna się III edycja festiwalu Kielce ROCKują i potrwa do 3 maja. Będzie się działo – zapowiada Paweł Wawrzeńczyk, który jest pomysłodawcą i współorganizatorem festiwalu.

Oj, będzie się działo w Kielcach (moim mieście, nie do wiary), które stają się nowym miejscem na koncertowej mapie Polski godnym odwiedzenia. Na Forum Okolice Bluesa padło nawet stwierdzenie, że impreza może stać się konkurencją dla Suwałki Blues Festiwal 🙂 .

Wystarczy spojrzeć na plakat i już wiadomo, że będzie to prawdziwa uczta dla fanów muzyki. Jest tam też duży napis: WSTĘP WOLNY !!!

Lista artystów imponująca, wystąpią między innymi: The Animals & Friends, The Crazy World of Arthur Brown, Livin’ Blues Xperience, Eric Bell (Thin Lizzy), Michael Lee Firkins, Earl Thomas, Rob Tognoni, Gerry Jablonski & Electric Band, Juwana Jenkins, MoFo Party Band, Paul Rose, itd., itd…

 Kielce ROCKuja_2015_plakat

Koncerty festiwalowe odbywać się będą codziennie, od 30 kwietnia do 3 maja (godz. 16.00-22.00), na placu przed Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach. Natomiast nocne koncerty gwiazd festiwalu zaplanowane są w klubach Gin-Ger (ul. Warszawska 26) i Bohomass Lab (ul. Bodzentyńska 18) – koncerty biletowane.
Dodatkowo 17 maja (tzw. Suplement) koncertować będą Karaz & the Fork, Szylu Paza & Paul Dabliu, a także znany już kielczanom z poprzedniej edycji festiwalu Dudley Taft.

Organizatorzy festiwalu:
-Stowarzyszenie KIELCE ROCKują
-Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach
-Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.