Polacy na Colours of Ostrava 2015

Weź udział w festiwalowej ankiecie Colours of Ostrava – wskaż 3 polskich artystów, którzy Twoim zdaniem mogliby reprezentować naszą rodzimą scenę muzyczną podczas czternastej edycji festiwalu w Czechach i zdobądź czterodniowy bilet!

Głosowanie pomoże organizatorom poznać opinię słuchaczy na temat polskiej sceny, a Wam da realny wpływ na tworzenie line-upu Colours of Ostrava. Ostateczna decyzja należy do Organizatorów. Zapraszamy do wypełnienia ankiety! – LINK.

Czternasta edycja Colours of Ostrava u naszych południowych sąsiadów nie mogłaby się obejść bez polskich akcentów w line-upie. Festiwalowe szeregi, obok muzycznych legend i zespołów z różnych zakątków świata, zasilił już duet The Dumplings, a w poprzednich latach w Ostrawie pojawiły się między innymi Anna Maria Jopek czy Maria Peszek.

Z każdą kolejną edycją festiwalu liczba uczestników z Polski rośnie, co zwiększa także apetyt na występy artystów z naszych rodzimych stron. W związku z tym organizatorzy chcielibyśmy poznać Waszą opinię na temat polskiej sceny muzycznej i dowiedzieć się, jaki skład wybralibyście do naszej reprezentacji podczas Colours of Ostrava 2015! Podzielcie się swoimi sugestiami i zagłosujcie na trójkę Waszych faworytów, których chcielibyście zobaczyć w lipcu w Czechach. Każdy głos będzie cenną wskazówką, a w zamian za to trójka uczestników ankiety zostanie nagrodzona festiwalowym karnetem!

Colours_of_Ostrava_2015_Polacy

W lipcu, w czeskiej Ostrawie, już po raz czternasty zagoszczą międzynarodowe gwiazdy, światowej klasy muzycy i niezależne zespoły spod znaku „world music”. Od 16 do 19 lipca 2015 wielokrotnie nagradzany festiwal Colours of Ostrava przyciągnie do Czech największe sławy muzyki popularnej i alternatywnej, jazzu, folku, rocka czy elektroniki. Urokliwy, postindustrialny kompleks dawnej huty Dolní Vítkovice w Ostrawie po raz kolejny zgromadzi tysiące uczestników na cztery dni kulturalnego wypoczynku i muzycznej zabawy!


Czterodniowe karnety i bilety jednodniowe dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie joyStore by Joytown: www.joyStore.pl/colours


14. edycja międzynarodowego festiwalu Colours of Ostrava będzie od 16 do 19 lipca 2015! Wystąpią m.in.: Björk, Kasabian, Rudimental, St. Vincent, MIKA, Clean Bandit, Jose Gonzalez, The Cinematic Orchestra, The Dumplings, Swans, Dillon, Rodrigo y Gabriela, Klangkarussell, Owen Pallett, Zrní, Sly & Robbie, Avishai Cohen, Nils Petter Molvaer, Black Strobe, The Mispers, Choir of Young Believers, NO blues, Heymoonshaker.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.