Estas Tonne pierwszy raz w Polsce

Estas Tonne jest człowiekiem pełnym charyzmy i zaangażowania, który wyraża siebie artystycznie poprzez autentyczne odsłanianie się muzyki. Autentyczność i samopoznanie pomagają mu eksplorować indywidualność dźwięku oraz ukazują przestrzeń stworzoną przez jego źródło. Jest to przestrzeń, która wyłaniając się pozwala słuchaczowi w jednej chwili poczuć swobodę i przepływ oraz doświadczyć transformacji.

Estas Tonne to muzyk pełen mocy i ekspresyjności, który łamie zasady współczesnego show-biznesu. Dla Estasa muzyka nie jest celem samym w sobie, ale narzędziem, które może wydobyć na wierzch ludzką zdolność do poznania samych siebie i otaczającej nas rzeczywistości.

Dzięki niezliczonym podróżom po wielu krajach i miejscach, Estas Tonne jest w stanie odnosić się do różnych kultur bez identyfikowania się z żadną nacją czy krajem, ale za to bardziej z bogactwem kulturowym całego świata. Jego muzyka jest więc odbiciem wielu perspektyw i podejść.

Fuzja klasycznej struktury, technik Flamenco, cygańskich korzeni, charakterystycznej muzyki latynoskiej i elektrycznych dźwięków – cała ta różnorodność styli przepływa przez siebie nawzajem, prawie niespostrzeżenie i pojawia się jak niespodzianka w pełnej harmonii strukturze dźwięku. Podczas koncertów dociera do słuchaczy inaczej za każdym razem, ale zawsze w wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju formie i melodii.

Trasa koncertowa:
18.03 – Warszawa, Palladium (19:00)
21.03 – Wrocław, Hala Stulecia (19:00)
25.03 – Kraków, Kino Kijów (19:00)
28.03 – Poznań, Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (19:00)

Bilety (89 zł) można kupić na stronie organizatora koncertu: Świat Szczęścia

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.