Radio na stronie

Jak otwieracie któryś z wpisów, kategorię czy stronę, na bocznym pasku pojawił się widget radia “Clasic Rock i Blues”. Mamy go dzięki portalowi Radionomy.

Przeglądając nasza stronę, czy inne strony, możecie włączyć radio, aby umilało Wam czas spędzany w Internecie. Klikając na ikonę  otworzycie radio w nowym oknie przeglądarki i można go słuchać bez względu na to, jakie strony odwiedzacie. Oczywiście najpierw trzeba wejść na naszą stronę, aby je uruchomić.

Radionomy jest jedną z największych internetowych sieci radiowych na świecie i zapewnia całą gamę usług. Nazwa Radionomy jest skrótem dwóch słów: radio + autonomia. Radionomy pozwala użytkownikom tworzyć własne radia lub słuchać radia internetowego, wszystkich utworów stworzonych i umieszczonych przez użytkowników. Poprzez platformę o nazwie RMO mogą wybierać muzykę lub emitować swoje radio. Mogą dodawać własne treści audio, w tym własne utwory muzyczne, a także można tworzyć transmisje na żywo.
Radionomy nabywa prawa autorskie do swojej muzyki poprzez SABAM. Generuje przychody z opłat licencyjnych i innych kosztów operacyjnych, emitując do czterech minut na godzinę reklamy. Firma Radionomy ma biura w Paryżu, Brukseli, Luxemburgu, Madrycie, San Francisco, Frankfurcie i Amsterdamie.

Oferuje muzykę różnych gatunków podzieloną na kategorie (np. Blues, Country, Elektronic, Jazz, Pop-rock i inne). Możecie również wejść na stronę Radionomy i wybrać stację, która Was interesuje. Dostępne są również do pobrania aplikacje na różne systemy (Android, iOS, Windows Phone, Windows 10 i inne – LINK).
Jeśli mielibyście ochotę założyć bezpłatnie swoją stację radiową publikując muzykę z własnej kolekcji lub z biblioteki podcastów Radionomy jest to możliwe. Szczegóły: LINK.

Miłego słuchania.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.