Eric Sardinas and Big Motor na trzech koncertach w Polsce

Eric Sardinas – bluesman i gitarzysta rockowy wystąpi w listopadzie z zespołem Big Motor na trzech koncertach w Polsce. Amerykański gwiazdor rozpocznie tournee po Polsce 17 listopada.

Już w połowie listopada amerykański bluesman i gitarzysta rockowy – Eric Sardinas odwiedzi w Polsce trzy miasta (17.11 – Warszawa, Klub Hybrydy, 18.11 – Stacja Czechowice Dziedzice Rock & Blues Festiwal, 19.11 – Bydgoszcz, Klub Kuźnia).

Urodzony w 1970 roku na Florydzie artysta, słynie z niesamowitego rzemiosła oraz scenicznej charyzmy. Na gitarze zaczął grać w wieku 6 lat. Jego muzycznymi inspiracjami stali się tacy artyści jak Charlie Patton, Bukka White, Big Bill Broonzy, Elmore James i Muddy Waters.
Początki dynamicznej kariery Sardinasa sięgają roku 1990 – kiedy to młody bluesman przyjechał do Los Angeles, by grać na ulicach miasta. Było to preludium do założonej później grupy – Eric Sardinas Project.
Pierwszy album Sardinasa „Treat Me Right” ukazał się w roku 1999. W latach 2001 oraz 2005 artysta ze swoim zespołem ruszył w światowe tournée, supportując Steve’a Vaia.

Bilety dostępne w klubach, sieciach sklepów Empik, Saturn i Media Markt oraz za pośrednictwem portali:
Ticketpro: http://www.ticketpro.pl/jnp/artist/1922014-eric-sardinas-bilety.html
Biletin: http://www.biletin.pl/pl/search,events.html?query=sardinas
KupBilecik: http://www.kupbilecik.pl/baza-2205-eric.sardinas.html
Cinematographer Productions: http://cinepro.pl/page/bilety

eric_sardinas_poland_2016

Źródło: Cinematographer Productions

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.