Dariusz Wudkowski “Być sobą” – posłuchajcie dzięki Winet.Art.Music

Dzięki uprzejmości Piotra Widke możecie posłuchać kolejnych utworów z najnowszej płyty “Być sobą” Dariusza Wudkowskiego. “Hotelowy blues” zaprezentowaliśmy Wam we wpisie “Dariusz Wudkowski – Być sobą /zapowiedź płyty/“.

Piotr Widke:
Jestem wydawcą, jak i producentem muzycznym. Prowadzę firmę Winet.Art.Music. Pochodzę z Krakowa, gdzie współpracowałem z różnymi muzykami. Obecnie od trzech lat, pomagam, wspieram polskiego artystę Dariusza Wudkowskiego, który mieszka w Anglii. Można go spotkać na koncertach w polskich klubach w Londynie, Oxfordzie, ale również w pobliskich miejscowościach /więcej informacji o Dariuszu Wudkowskim: LINK i tu LINK/.

Chciałbym przedstawić Państwu jego najnowszą płytę, która ukaże się w marcu tego roku. Album będzie wydany dzięki Winet.Art.Music przy współpracy Independent Polska, jako nośnik cyfrowy. Dystrybucja pojawi się na wielu stronach muzycznych i portalach sklepowych (między innymi Empik).

Wyjdzie również digipack, jako płyta CD, specjalnie dla potrzeb rozgłośni radiowych, oraz wszystkich patronów, którzy promują najnowszy album „Być Sobą”, czwartą płytę Dariusza Wudkowskiego.

Na krążku znajduje się 13 utworów, w tym cover Hotelowy Blues. Wszystkie 12 pozostałych utworów, to kompozycje Dariusza.
Na płycie zarejestrował własną grę na gitarze elektrycznej, akustycznej i basowej, a także klawiszach, harmonijce ustnej oraz perkusji. Jest kompozytorem, tekściarzem, jak i producentem własnych nagrań muzycznych. Cała płyta, została zarejestrowana w studiach Echo Recording oraz Evolution Recording Studio w Anglii. Zarejestrowana w ZAiKS, ZPAV i STOART.

Blues, rock, ballada, to brzmienie i charakter tej płyty. Cała muzyka jest wielkim magicznym przesłaniem dla odbiorców, którzy doceniają prawdę w tekstach.

Jest to płyta, która zasługuje na przedstawienie jej szerokiej publiczności.

Dariusz Wudkowski – kontakt:
https://www.facebook.com/Winettuu/
https://www.discogs.com/search?q=Dariusz+Wudkowski&type=all
singer.wudkowski@gmail.com

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.