Dariusz Wudkowski – Być sobą /zapowiedź płyty/

Dariusz Winet Wudkowski – polski muzyk, wokalista, bard, gitarzysta, kompozytor, multiinstrumentalista, tekściarz, aranżer, który bardzo dobrze czuje się w klimatach blues-rocka, ballady, jak również poezji śpiewanej.

Dostaliśmy informację od Dariusza, że kończy nagrywać swoją 4-tą płytę, na której będą utwory blues-rockowe i ballady. Na krążku znajdzie się 12 utworów w tym jeden cover, “Hotelowy blues” Sławka Wierzcholskiego, wydany za jego zgodą. Płyta ma być gotowa na pierwszą połowę marca i wydana przez Winet.Art.Music.

Posłuchajcie:

Dariusz Winet Wudkowski o sobie:
Przez lata tworzyłem i grałem w różnych zespołach. Fascynacja muzykami bluesowymi nie pozwalała skupić mi się na niczym innym, jak tylko na graniu i śpiewaniu. Grałem po piwnicach, garażach, klubach, byle tylko robić wszystko w tym kierunku. Zaczęły powstawać moje pierwsze teksty, w międzyczasie zmieniały się zespoły, gdyż koledzy pozakładali swoje rodziny i wiadomo że później ciężko mi było stworzyć z powrotem dobry skład. Mimo wszystko moje niepowodzenia, porażki nie przeszkadzały mi w dążeniu do spełnienia marzenia, czyli wydania płyty (“GedrekDi” – przedstawialiśmy ją na naszej stronie) oraz i dobrego składu, w którym każdy by się rozumiał i tworzylibyśmy maszynerię do tworzenia muzyki.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.