Centrala – warsztaty bębniarskie

Klub Muzyczny Centrala zaprasza 1 grudnia 2012 roku (godz. 13.00 – 14.00) na warsztaty bębniarskie organizowane przez Krzysztofa Wawrzyniaka (Kraina bębnów).


WARSZTATY BĘBNIARSKIE – KRAINA BĘBNÓW
Celem inicjatywy jest rozpowszechnianie kultury gry na bębnach w formie zabawy i umożliwienie dzieciom kontaktu z instrumentami.
Będzie głośno, kolorowo, dźwięcznie, rytmicznie i bajecznie!

W programie:
Prezentacje instrumentów, gry i zabawy z bębnami, tańce. Przewidziany jest poziom podstawowy.
– jednorazowo 45min do godziny
– udział może wziąć 10-12 maluchów z opiekunami
– w trakcie spotkań dzieci poznają prawdziwe instrumenty wykorzystywane na scenie, a wśród nich przeróżne grzechotki i bębny, które zapewnia prowadzący
– program jest elastyczny w zależności od charakterów i ambicji uczestników 🙂 ; przewidziane są ćwiczenia sprawdzające poczucie rytmu i jego rozwój
– bawimy się w “liczenie”, “pociąg”, “starego niedźwiedzia”, “dźwięki przyrody” oraz gramy wspólnie do muzyki (tym czasie mam chwilę, aby podejść do każdego indywidualnie).

Zapewniamy 8 bębnów djembe, conga, bongosy, grzechotki, janczary, dzwonki i inne atrakcje:) Grupy maksymalnie po 10 osób w kategoriach wiekowych: sobota 01 grudnia 2012 grupa 2-5 lat – godz.13.00 – 14.00

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wcześniejsza wpłata w klubie muzycznym Centrala ul. Zielona 2. Napój dla dziecka GRATIS:)

Więcej informacji:
– w Centrali, pod 794 150 891 (po.16.00) lub e-mail: kontakt@centrala.co ; na profilu KRAINA BĘBNÓW na Facebooku

Zapisy:
− mailowo: kontakt@centrala.co lub osobiście w klubie muzycznym Centrala, ul.Zielona 2
Proszę podać imię i nazwisko,wiek oraz telefon kontaktowy (do opiekuna dziecka).

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. Gwarancją uczestnictwa w zajęciach jest uiszczenie przedpłaty w wysokości 25zł. Każdy mały uczestnik powinien posiadać poduszkę do siedzenia.

O prowadzącym:
Instruktor: Krzysztof Wawrzyniak
Na instrumentach perkusyjnych gra od 12 roku życia. Członek grupy Drużyna Wawrzyna, wielokrotnie nagradzanej na ogólnopolskich festiwalach piosenki poetyckiej, autorskiej (min.in. FPS Kraków). Wziął udział w nagraniach płyty Justyny Majkowskiej “Nie czekam na cud” oraz płyty Drużyny Wawrzyna i Michała Wiśniewskiego pt.”Sweterek”. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć w grupie i w pracy z dziećmi. Posiada także cierpliwość i wyrozumiałość cechy niezbędne, które w obcowaniu z dziećmi są bezcenne.

Warsztaty bębniarskie dla młodzieży, dorosłych i seniorów!
14+ do indywidualnego ustalenia z Krzysztofem – krzysztof@krainabebnow.pl
– jednorazowe lub cykliczne (w zależności od potrzeb)
– poziom podstawowy, średni i zaawansowany
– zajęcia dla stałych grup zorganizowanych lub warsztaty otwarte, na podstawie zapisów zapewniam instrumenty dla 10 osób
– w programie: nauka techniki gry, wydobywania dźwięków, proste objaśnienie metrum, tempa, wychwytywanie rytmu z melodii, nauka rytmów, praca nad niezależnością rąk, doskonalenie umiejętności modyfikowania podziałów, granie w różnych stylach muzycznych.

Źródło: Centrala

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.