Blues Connections – Tribute to Tadeusz Nalepa

Zespół Blues Connections zaprasza na koncert “Tribute to Tadeusz Nalepa” (dzisiaj urodziny mistrza), który odbędzie się 6 września 2019 roku, godz. 20:30, Gdańsk, Wydział Remontowy – klub mieszczący się tuż przy Placu Solidarności i Pomniku Poległych Stoczniowców, naprzeciwko bramy Stoczni Gdańskiej, zapewniający świetne warunki koncertów i przyjazną atmosferę.

BILETY:
-przedsprzedaż 20 zł
-w dniu koncertu 25 zł

Blues Connections to trójmiejski zespół, który istnieje 2 lata. Współpraca i zrozumienie muzyków na scenie, ich muzyczne pomysły oraz niespotykany, charyzmatyczny wokal zjednały im już dużą ilość sympatyków w naszym regionie. Świadczą o tym wysprzedane koncerty w gdyńskim Blues Clubie, Teatrze BOTO czy Oliwskim Ratuszu Kultury i znakomite przyjęcie przez publiczność na wszystkich występach.

Po raz ostatni w tym roku Blues Connections zagra program, którego tematem będzie twórczość ojca polskiego bluesa – Tadeusza Nalepy.

W pierwszym bloku usłyszymy ulubione utwory napisane przez Tadeusz Nalepę, a w drugim będą one przeplatane bluesowymi evergreenami oraz własnymi kompozycjami, w których słychać inspirację kompozycjami Tadeusza Nalepy.
W składzie Blues Connections zagrają:
Mikołaj Flont – harmonijki
Michał Jaśkiewicz – wokal i gitary
Michał Landowski – gitary
Krzysiek “Słodki” Słodkowski – gitara basowa
Kamil Mazur – perkusja

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.