Zdrowa Woda – W tunelu

Ruszyła przedsprzedaż nowego albumu zespołu Zdrowa Woda pod tytułem “W tunelu”.

Zdrowa Woda to legenda polskiego bluesrocka, koncertuje nieprzerwanie od 28 lat i cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Najnowszy krążek “W tunelu” jest 8. studyjną, a w całym dorobku 10. płytą zespołu. Piękne dźwięki, dobre słowo i porywające wykonanie, to niewątpliwe atuty tego dzieła. Pracę nad albumem zespół rozpoczął pod koniec 2014, a materiał został zarejestrowany w Studiu Nagrań Radia Łódź. Na krążku znalazło się 10 utworów. Pierwszy to grany już niejednokrotnie na koncertach utwór “W tunelu ulicy”. Tracklistę natomiast kończy “Ciechociński blues”, opowiadający o klimacie miasta, z którego pochodzi grupa.

Muzyka zespołu łączy w sobie elementy czystego bluesa z ostrymi rockowymi riffami. Połączenie granego żywiołowo rocka i bluesa, a także komunikatywnych i ironicznych tekstów (po polsku) – sprawia, że zespół jest entuzjastycznie odbierany zarówno przez młodych fanów (nastolatków), 20- i 30-latków, jak i dojrzałych koneserów muzyki (nawet 40- i 50-latków).

Tracklista:
01. W tunelu ulicy
02. Wieczny las
03. Nocny puls
04. Jej samotność
05. Nie uciekniesz mi
06. Ale co mi tam
07. Ach co za świat
08. Nad szklanką
09. Gryząc czas
10. Ciechociński blues

Wykonawca: ZDROWA WODA
Tytuł: W tunelu (PRE-ORDER)
Data premiery: 27 maja 2016
Nośnik: CD
Nr katalogowy: MJM5271

Płyta dostępna w przedsprzedaży (25 zł) na stronie MJM Music PL
Wysyłka płyt nastąpi kilka dni przed datą premiery (27.05.2016). Jeżeli zamówicie ten tytuł wraz z innymi płytami, czas oczekiwania na przesyłkę przedłuży się do momentu wysyłki tytułu/tytułów zamówionych przedpremierowo.

“Ale co mi tam” – to pierwszy singiel Zdrowej Wody zapowiadający nową płytę “W tunelu” (premiera: 27.05.2016).

Źródło: MJM Music PL

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.