XI Imielin Blues Festival – konkurs

Tegoroczny XI Imielin Blues Festival odbędzie się w dniach 13 – 14 listopada 2021 roku. To już  jedenasta edycja tej imprezy. Rusza też rekrutacja wykonawców, chętnych do wzięcia udziału w konkursowej części tegorocznej edycji Imielin Blues Festival. Na zgłoszenia zespołów lub solistów, organizatorzy czekają do 28 października. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne oraz pamiątkowe statuetki.

Jak mówi regulamin festiwalu:  Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie zgłoszenia  wraz z dwoma nagranymi utworami, które będą materiałem dla komisji kwalifikacyjnej. W konkursie mogą wziąć udział tylko zespoły nieprofesjonalne, czyli takie, które nie mają podpisanego kontraktu z żadnym impresariatem i wytwórnią płytową. Spośród nadesłanych materiałów jurorzy wybiorą najciekawsze propozycje, które zostaną zakwalifikowane do II etapu konkursu.

II etap odbędzie się w sobotę 13 listopada 2021 roku w Domu Kultury „Sokolnia” w Imielinie (ul. Imielińska 29). Początek przesłuchań w samo południe o godz. 12:00. Czas prezentacji „live” nie może przekroczyć 15 minut.

Ogłoszenie wyników nastąpi około godz. 16:00. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody pieniężne, pamiątkowe dyplomy i statuetki. Ponadto mogą liczyć na krótki występ podczas koncertu wieńczącego pierwszy dzień festiwalu – 13 listopada o godz.17.00.

Regulamin
Karta zgłoszenia

Źródło: MCK Imielin

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.