Wspieram.to – OHBTL

Na ostatnim Bies Czad Bluesie wystąpili Piotr Kozub i Mieszko Służewski, którzy tworzą zespół Manfredi & Johnson. Ale tym razem nie o naszej imprezie, ale o nowym projekcie Piotra.

Kto wystąpił na bieszczadzkiej scenie ma od nas wsparcie 🙂 , choćby w promocji nowych inicjatyw.

Zespół Our House By The Lake, czyli Paulina Lenda i Piotr Kozub, potrzebuje wsparcia, aby wydać swój debiutancki album. Projekt zostanie zrealizowany, jeżeli do dnia 03.02.2018 r. otrzyma przynajmniej 12 000 zł wsparcia. Mają już na swoim koncie 47% potrzebnej kwoty. Trzymamy kciuki.

Możecie, pomóżcie – szczegóły: https://wspieram.to/OHBTL

Paulina Lenda – wokalistka, autorka tekstów i muzyki.
Dwukrotna laureatka programu „Szansa na Sukces”, finalistka pierwszej edycji „Mam Talent” i wielu innych festiwali.
Muzycznie w projektach solowych bardzo dużo czerpie z akustyki. W 2014 r. odbyła się premiera Jej debiutanckiej, akustycznej płyty „Wolf Girl”. W 2016 r. odbyła się premiera płyty „Intro”, niedziałającego już zespołu Paulina Lenda & Kruki, którego brudne rock-grunge’owe brzmienia odbiegały od solowych poczynań Pauliny.
Obecnie wokalistka pracuje i skupiła się nad solowym projektem elektronicznym pod pseudonimem LEANDA oraz nad zespołem, który współtworzy ze swoim partnerem, gitarzystą – Piotrem Kozubem.

Piotr Kozub – gitarzysta, wokalista, autor tekstów i muzyki
Reprezentant Polski na festiwalu European Blues Challenge w Danii, laureat międzynarodowego Rawa Blues Festiwal.
Muzyczną drogę rozpoczął dzięki swojemu tacie, także muzykowi. W swojej muzyce zawiera elementy bluesa, folku oraz muzyki etnicznej. Wraz z zespołem Manfredi & Johnson wydał w roku 2017 debiutancką płytę zatytułowaną „Bright and Brave”.
Obecnie poświęca się duetowi Our House By The Lake, który wpółtworzy ze swoją narzeczoną.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.