Wspierajmy: Manfredi & Johnson wydają debiutancką płytę

Kolejny zespół prosi (takie czasy) o wsparcie w wydaniu płyty. To duet Manfredi & Johnson prosi, bo chcą, aby nagrana już płyta trafiła do odbiorców, zamiast wylądować w szufladzie. Potrzeba tylko 3 900 zł.

Manfredi & Johnson:
!!! UWAGA WSZYSCY MIŁOŚNICY MUZYKI !!!
Od dziś macie wpływ na to, co stanie się z debiutancką płytą M&J.
Dokładajcie ile możecie, zachęcajcie znajomych i nieznajomych, udostępniajcie.
LICZYMY NA WAS!

Wszystkie szczegóły, także o nagrodach dla wspierających, na stronie portalu Wspieram.toLINK

Manfredi & Johnson to niecodzienne połączenie brudnego bluesa z Delty oraz nowatorskiego spojrzenia na dźwięki. Niepowtarzalna energia na koncertach, oryginalne kompozycje niepozbawione twórczych improwizacji. Aranżacje zaskakujące publiczność oraz samych twórców.
Jesteśmy dwójką młodych, jednak niezwykle doświadczonych muzyków. Poznaliśmy się podczas jam session po Rawie Blues w 2011 roku. Żaden z nas tego spotkania dokładnie nie pamięta. W 2014 roku nasze drogi zeszły się po raz drugi. Od tego czasu tworzymy i gramy nieprzerwanie do dziś. Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów w całym kraju i poza jego granicami oraz liczne osiągnięcia.

Po blisko trzech latach współpracy udało nam się nagrać pierwszą płytę.

Chcielibyśmy, aby odzwierciedlała nas w jak największym stopniu i została wydana bez kompromisów.

Za oknem śnieżyca, a konsoleta w Rolling Tapes grzeje się do czerwoności. Manfredi and Johnson kończą nagrywać swoją debiutancką płytę…
Na krążku znajdzie się 10 utworów. W tym 8 własnych kompozycji, jeden cover i jeden standard w dość nietypowej aranżacji.
Całość utrzymana będzie w klimatach akustycznych, około bluesowych, jednak dalekich od typowego rozumienia tego gatunku. Mieszanka klimatów z delty Missisipi, więziennego bluesa, brzmień prosto z Chicago z odrobiną cygańskiego jazzu z Francji. To wszystko w charakterystycznym dla stylu M&J.

Cel projektu:
100% – 1000 płyt Manfredi & Johnson.
150% – 1000 płyt plus wideoklip promujący płytę.
200% – Manfredi & Jonson na czarnym krążku!- 500 płyt winylowych + 1000 płyt CD. Wideoklip fundujemy z własnej kieszeni.

Manfredi & Johnson:
Piotr “Johnson” Kozub – wokalista, gitarzysta, autor tekstów i kompozytor. W wolnych chwilach zajmuje się drukiem 3D.
Mieszko “Manfredi” Służewski – harmonijkarz, aranżer i kierowca w jednym. Nie brzydzi się też instrumentami perkusyjnymi. Po godzinach programista.

Źródło: Wspieram.to

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.