U Jerzyka: Krupa, Zawiliński, Miarka, Garwoliński

Andrzej Jerzyk (Radio Centrum Kalisz) zaprasza:
7 stycznia (poniedziałek, godz.23:00) pierwsze wydanie “Okolic Bluesa” w nowym roku.

okolice_bluesa_rc_1

Ten wieczór w całości upłynie nam z nutkami z naszego podwórka! Wystąpią: Arek Zawiliński – Na Drodze, G.Wolf/Wojtek Garwoliński, Antoś Krupa z Przyjaciółmi, Bartek Miarka !!!

O Arku Zawilińskim i Antonim Krupie, których gościliśmy na bieszczadzkiej scenie, pisaliśmy już na tej stronie, wiec parę słów o Miarce i Garwolińskim.

bartek_miarka_myspaceBartek Miarka, to gitarzysta młodego pokolenia, poszukujący inspiracji głównie w bluesie, rocku, soulu i jazzie oraz w muzyce etnicznej. Jego najwięksi idole to Eric Clapton, Albert Collins, Albert King, BB King, Steve Ray Vaughan, Cream, Pink Floyd, Roger Watters i Derek Trucks Band. Pierwszy zespół założył w którym grał to “59-700”, który Bartek założył ze swoimi kolegami z rodzinnego miasta. Obecnie ma na swoim koncie wiele koncertów z takimi muzykami jak Carlos Johnson,Alicja Janosz,Jurek Styczyński, Sebastian Riedel, Anika, Natural Dread Killaz czy Hoodoo Band, którego jest współzałożycielem.

G.Wolf, czyli Wojtek Garwoliński niegdysiejszy lider nieistniejącej jużwojtek_garwolinski_myspace głogowskiej formacji Pivo. Grał również w zespole Kości, współpracował z Małgorzatą Ostrowską, Olafem Deriglasoffem, Kasią Kowalską, Romkiem Puchowskim oraz zespołem Blenders, a od 2011 prowadzi karierę solową jako G.Wolf.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.