The Brew Live – wiosna w Polsce

Zespół The Brew rusza na wiosenną trasę koncertową po Polsce promując swój najnowszy album.

Ceny biletów od 45 do 58 PLN w dniu koncertu. Support – Kismet Ryding.

Terminy:
23.03 – WROCŁAW – OD ZMIERZCHU DO ŚWITU
26.03 – POZNAŃ – BLUE NOTE
27.03 – GDAŃSK – B90
28.03 – WARSZAWA – PROGRESJA
29.03 – SZCZECIN – FREE BLUES CLUB

Znakomity zespół rockowy z Wysp Brytyjskich od kilku lat i cieszący się dużą popularnością. Kilka świetnych płyt i koncerty w całej Europie nie tylko w klubach ale i największych festiwalach – to ich dorobek.  Występują na wspólnej scenie z najlepszymi. Wspomnimy tu chociaż : Red Hot Chili Papers, Jeff Beck, Joe Bonamassa, Satus Quo, Uriah Heep, Matt Schofield.
Rozpoczęli grać na festiwalach rockowych i bluesowych w Wielkiej Brytanii, ale budzą sensację wszędzie, gdzie się pojawią. Wybrani najlepszym zespołem 2006/2007 roku magazynu “It’s Only Rock’n’Roll”, pojawiają się w pierwszej trzydziestce zespołów wybieranych w myspace.com.

Wg komentarzy radiowych BBC : “Power tego tria jest nie do uwierzenia !!”

Filarem zespołu jest gitarzysta Janson Barwick (21), którego styl jest mieszaniną talentów Paga, Hendrixa i Vaughana. Dzięki takim jak on muzyka przetrwa! Nie zobaczyć go na żywo to wielka strata!

Członkowie zespołu The Brew:
-Jason Barwick (Guitar, Vocals)
-Kurtis Smith (Loud Drums)
-Tim Smith (Bass, Vocals)

Oto co brytyjskie media piszą i mówią o The Brew:
Wybrany najlepszym zespołem brytyjskim wg magazynu “It’s Only Rock’n’Roll” za 2006/2007r.

“Nie jest możliwym oddanie słowami tego co oni potrafią, … To sensacyjne widowisko. William Shakespeare walczyłby ze słownikiem chcąc opisać efekty, świeżość i moc jaką zespół oddaje publiczności. Nie mogę powiedzieć nic więcej – są porażający !” – Keep Music Live Magazyn, Leeds 10/07 (Recenzja przeglądu  British Rytnm and Blues Festival w Colne 08/07)

“Kwstia czasu, a Jason będzie w  UK’s w top 10 gitarzystów a Kurtis w top 10 bębniarzy!” – “Its only Rock’n’Roll “

“Najmłodsi artyści, którzy kiedykolwiek wystąpili  na Clarence Park Free Festival przedstawili wybitny show! To mikstura stylu  Jimiego Page’a i siły   Hendrixa! Już czas powiedzieć, że ci muzycy  mają wielką szansę sięgnąć szczytów ! – BBC Radio 1

“”Power tego tria jest nie do opisania !” – BBC Radio 2

Aplauz był tak potężny, że zespół został poproszony o zagranie następnego dnia jeszcze raz. Według mnie byli bardziej widoczni niż jakikolwiek inny zespół włączając główną scenę ! – Rock n Blues Show, Derby July 2006 … Its only Rock N Roll Magazine.

Źródło: Bluesfactory

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.