Suwałki Blues Festival 2015 – konkurs zespołów

Po raz drugi w historii Suwałki Blues Festival odbędzie się KONKURS ZESPOŁÓW BLUESOWYCH. Grupy z Polski powalczą o występ na głównej scenie VIII edycji SBF (9-11 lipca 2015) oraz kwalifikację do European Blues Challenge 2016.

Formuła konkursu umożliwia start zespołom, których twórczość nawiązuje do muzyki bluesowej i gatunków pokrewnych.

Udział w konkursie można zgłaszać do 29 maja 2015 r. Zakwalifikowane zespoły w dniach 10-11 lipca 2015 roku zaprezentują się na żywo podczas Suwałki Blues Festival na scenie na placu Marii Konopnickiej w Suwałkach. Zwycięzcy przyznana zostanie podwójna nagroda:
• Grand Prix Suwałki Blues Festival – nagroda Prezydenta Miasta Suwałk wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 10 000 zł oraz występ na scenie głównej Suwałki Blues Festival w dniu 11 lipca 2015 r.
• kwalifikacja do udziału i reprezentowania naszego kraju w ramach European Blues Challenge 2016 organizowanego przez European Blues Union (www.europeanbluesunion.com).

W jury zasiądą znani muzycy i dziennikarze oraz przedstawiciel organizatora.

Suwałki Blues Festival to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń bluesowych w Polsce i Europie. Trzy dni koncertów, profesjonalne sceny plenerowe, konkurs zespołów bluesowych, koncerty na kameralnych scenach w centrum miasta, śniadania bluesowe, liczne koncerty akustyczne i nocne koncerty klubowe połączone z jam sessions. Uznane gwiazdy i nowe brzmienia. Doskonała atmosfera muzyczna…

Regulamin konkursu – KLIKNIJ!
Karta zgłoszenia – KLIKNIJ!

suwalki_blues_konkurs-1-960x329

Źródło: Suwałki Blues Festival

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.