Smokie – 45 lat na scenie + Dżem

Legendarny zespół Smokie po 8 latach nieobecności z okazji 45 lat na scenie przyjedzie do Polski na jedyny koncert w Tauron Arena Kraków 17.06.2022 roku (piątek), godz. 19:00.

Zespół Smokie ma na swoim koncie wiele hitów, których z pewnością nie zabraknie min. “Living Next Door to Alice” czy “Oh Carol”, będzie to sentymentalna podróż do lat 70. Obecnie Smokie tworzą: Mick McConnell, Terry Uttley, Steve Pinnell, Martin Bullard, Pete Lincoln.

Przed koncertem Smokie w Krakowie wystąpi, jako gość specjalny, zespół Dżem.

BILETY

Proszę stosować się do wyznaczonych limitów biletów. Ticketmaster zastrzega sobie prawo anulacji części lub wszystkich biletów z zamówienia w przypadku przekroczenia limitu. Ograniczenie obowiązuje zakup na jeden adres email, gospodarstwo domowe, nr karty kredytowej lub inne dane dowodzące przekroczenia limitu.

Na to wydarzenie dostępne są ekskluzywne bilety Collector Tickets! Za dodatkową opłatą 25.00 PLN otrzymasz plastikowy bilet ze smyczą, który będzie idealną pamiątką. Bilety zostaną wysłane (pocztą/kurierem) nie później niż 2 tygodnie przed wydarzeniem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.