Rawa Blues Silesian Sound 2021

9.10.2021 r. (godz. 18.00), KATOWICE, PAŁAC MŁODZIEŻY (ul. Mikołowska 26)

Rawa Blues Silesian Sound to powrót do źródeł Festiwalu, do Śląskiego Brzmienia, które na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych stało się znakiem rozpoznawczym tutejszego środowiska muzycznego. W ten sposób, choć drugi rok z rzędu nie możemy obchodzić bluesowego święta z pełnym rozmachem, to mimo to stawiamy czoła pandemii.

Wystąpią:

Prowadzenie koncertów: Jan Chojnacki

Bilety na Rawa Blues Silesian Sound w Pałacu Młodzieży będą dostępne w sprzedaży w sieci Ticketmaster. Ceny biletów ustalono na 240 i 260 PLN. Z uwagi na ograniczoną liczbę dostępnych miejsc i biletów planujemy uruchomienie streamingu live tego historycznego wydarzenia.

Koncert w Pałacu Młodzieży odbędzie się w sali teatralnej, mieszczącej około 300 osób. Wszystkie miejsca są siedzące i numerowane.
W trakcie koncertu będzie półgodzinna przerwa w trakcie której publiczność będzie mogła także wyjść z gmachu Pałacu Młodzieży i wrócić na drugą część.
W trakcie trwania imprezy będzie obowiązywać całkowity zakaz palenia papierosów. Ze względów sanitarnych nie będzie również cateringu ani sprzedaży artykułów spożywczych i napojów.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.