Polish Boogie Festival 2018

Jedyny w Polsce i Europie środkowej festiwal boogie-woogie, czyli Polish Boogie Festival odbędzie się w tym roku w dniach 25-29 lipca w Człuchowie.

Polish Boogie Festival, to święto muzyki, tańca, mody, kina i motoryzacji. To nasz ukłon w stronę wspaniałych lat 40tych, 50tych i 60tych. Muzyka łagodzi obyczaje, a Boogie-Woogie, Blues czy Rockabilly sprawiają, że nogi same rwą się do tańca, a przyjeżdżające do Człuchowa Gwiazdy, często grają jedyny swój koncert w tej części świata! Dlaczego? Ponieważ Polish Boogie Festival to jedyny taki festiwal w Europie Środkowo-Wschodniej!!!

Boogie-Woogie, Blues czy Rockabilly to muzyka, przy której ciężko usiedzieć na miejscu, co sprawia, że taniec jest nieodłączną częścią Polish Boogie Festival. Mamy szczęście i ogromną przyjemność współpracować z najlepszymi klubami tanecznymi w Polsce. Kładziemy duży nacisk na to, żeby nasz festiwal nie tylko bawił, ale i edukował, dlatego organizujemy warsztaty tańca na których nasi goście mogą poznać taneczne kroki, pod czujnym okiem najlepszych par tanecznych z Polski i Europy.

Festiwalowy rozkład jazdy: LINK

BILETY (bezpłatny wstęp dla dzieci do lat 10).

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.